Barcika Street Club

Témakör: Real life
aktuális téma
Barcika Street Club
A Barcika Street Club - BSC fóruma
Mostantól ide várunk minden tisztelt klubtagot és érdeklődőt!

Testvértopic és club:Tiszaújvárosi Tuning Club
weboldal: TTC
/Disz iz dö bigining of a bjútiful frendcsip/
by Емир Кустурица

Moderátorok


Website



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Freddie
#12721
2012. március 01. 10:06
jocc77
#12720
2012. március 01. 09:58
A multiktól hányok. Nem is értem, hogy "hivatalosan" miért van itt ennyi, azt tudom, hogy nem hivatalosan miért.
Hányok a Tescotól, de - mivel közel lakok hozzá - este, ha elfogy valami (pl. a vacsorához kell venni valamit), akkor átsétálok. De csak a cigány van bent nyolcasával, három telerakott kocsival, meg a kölykök veszik a szeszt, utána meg isszák a parkban.
Freddie
#12719
2012. március 01. 09:57
Mikor milyen messze
Általában olyan 120km-ra barcikától szoktunk menni, ha gyalogtúrára megyünk. De most szombaton pl többet kocsikáztunk, mert elmentünk meglátogatni Pista bácsit és családját, valamint a Tiszolci barátokat. Ez sem volt kicsi élmény, úgy vártak minket, olyan vendégszeretőek, kedvesek, hogy még most sem vagyok képes felfogni, hogy ilyen is létezik
Robert9
#12718
2012. március 01. 09:54
Emlékszem, de most nem mentegetőzöm miért nem voltam. Nyugi, eljön az idő, mikor kint leszünk Veled mi is. Csak tudjam már le ezt a sok betervezett dolgot.

Cora:
Minden szombaton sztem nem érdemes kimenni, mert ha kint vannak vagy 20-an, akkor jó.

Szlovák túra milyen messze van? Hány km?
Freddie
#12717
2012. március 01. 09:47
Emlékezz vissza, hányszor hívtalak
Mi megyünk kirándulni, távoli barátokat meglátogatni, voltam nemrég veteránautó kiállításon, találkozókon stb
Hihetetlen élményekkel lettem gazdagabb, sok barátot szereztem, kellemesen töltöttem az időt
De elég csak a corára gondolni, oda is érdemes kimenni szombatonként
Robert9
#12716
2012. március 01. 09:43
Azzal semmi bajom, ha nagyon ritkán az ember becsíp, esetleg lerészegedik, de ne bántson már mást, meg ne az éhező gyerekétől igya el a pénzt... Aki nem hülye, az 1-2 ilyen alkalomtól sem lesz az, ha egy kicsit jólérzi magát.

Szórakozóhelyek:
Hova mész már manapság, ahol nem 13 éves tinipicsák és macsómajmok tömkelege vár a heringpartyban, akik annyit tudnak a szórakozásról, hogy minden esetben 5 perc alatt le kell részegedni... Ital persze nem helyben vesz, mert ott egy részegedés ára igen borsos lenne, hanem vesz a tecsóban és társaiban csövesbort meg kólát és hagy szóljon.
Aztán másnap meg büszkék is rá... A cigi ugyanez... anélkül nem lehetsz nagymenő meg király.

Nem is csodálkozom, ha a rendes normális ember már nem megy le sehova, mert nincs olyan hely, ahol ezekbe ne botolna bele... De ezért nem csak a tinik felelősek, hanem leginkább a szülei... És utána meg ki van kérve, ha megszólják, hogy neveli a porontyját... (Tapsolnék ha lenne olyan smiley...)
Freddie
#12715
2012. március 01. 09:36
Ez sajnos úgy veszem észre, hogy nagyon elharapódzott ebben az országban. Az embereknek egy szikra fantáziájuk sincs, hogy miként is lehetne szórakozni. Semmi nem érdekli őket, csak hogy butuljanak le minél jobban, minél hamarább és minél olcsóbban. Egy rendes szórakozóhely sem bír megélni, csak oda mennek az emberek, ahol a legolcsóbb a kommersz...
Vagy aki nem piás az ül otthon és lesi a tv-t. Kikapcsolódás, élmény semmi. Kimossák az agyát szépne mindnek, ez kell a vágott pöcsűeknek a sok barom droid
Robert9
#12714
2012. március 01. 09:20
Itt nálunk is van a főútcán kocsmasor. Egyikből ki, a másikba be... A gyerek meg otthon éhezik, asszonyt meg verik, mert nem értik meg hogy minden nap miért kell részegnek lenni.
Freddie
#12713
2012. március 01. 09:15
A helyzet az, hogy 20 évvel ezelőtt sem volt ennyi kocsma,mint manapság. Pedig akkor több ember élt a városban
A gond az, hogy senki nem akar dolgozni, inkább nyit egy csehót, mondván"korhejek mindig lesznek, majd jól megélek belőlük" vagy nyitnak ruhásboltot, "mert ha a másik vidáman megél abból, hogy hordja ide a józsefvárosi piacról a szarokat, akkor én miért ne élnék meg belőle" A munka meg büdös mindnek!
Te meg ne csodálkozzál, hogy csappan a forgalom, amikor a nagy bevásráló központokban olcsóbban veszi meg a paraszt a piát, mint nálatok. Ezeknek mindegy mitől lesznek hülyék, csak olcsó legyen
Robert9
#12712
2012. március 01. 09:10
a műszaki cuccok idén meglesznek. a kozmetika lesz a jövő évé, meg egy vizsga év elején.
jocc77
#12711
2012. március 01. 09:08
Persze, a Diófa még üzemel, az erősebbek megmaradnak. Én sajnos még mindig ebben a bizniszben vagyok és látom a teljes leépülést.
Freddie
#12710
2012. március 01. 09:05
Már csak pár év és kész is lesz
Freddie
#12709
2012. március 01. 09:04
Én nem úgy vettem észre
A koncerteken valóban kevesebben vannak, amikor fizetni kell belépőt. De egyébként ahová néha beugrok, azokon a helyeken még mindig sokan vannak, jócskán berúgva. De ehhez még csak hétvége sem kell, elég benézned műszak végén pár kocsmába, hogy tele van melósokkal...
Robert9
#12708
2012. március 01. 09:00
Na meghozták a műszerfalam megjavítva.
Jövő héten meg lesz a hűtőm meg a vízkör is, meg a gátlók.
Aztán már csak hátsó gumi kell.
jocc77
#12707
2012. március 01. 08:58
Már a kocsmák sincsenek tele, sőt üresek, mert a fele már bezárt.
Robert9
#12706
2012. március 01. 08:57
és hogyan? a gumi hőjétől? vagy csak az erőltetéstől?
Freddie
#12705
2012. március 01. 08:54
Addig, amíg a kocsmák dugig tele vannak, az emberek füstölögnek, mint a gyárkémény és amíg a diósgyőri meccsen ott vannak isten tudja mennyien(balhézni, mert a foci szinte senkit se érdekel) addig ne mondja nekem senki, hogy nincs rá pénz. Érdeklődés nincs rá, mert mocskos büdös, lusta, tohonya otthon gubbasztó semmirekellő társaság az egész
autotuning
#12704
2012. március 01. 08:51
nem teljesen! szerencsere kabelek egtek ossze valtot kell cserelni meg ilyesmi
jocc77
#12703
2012. március 01. 08:47
Talán a rossz tapasztalatok miatt nem járnak oda. Mi például jártunk babaúszásra. Judit is meg Dominó is összeszedett mindenféle fertőzést, azóta be sem mentünk.
Az egyesületek nem tudnak lóvét fordítani versenyekre, a környéken meg nem nagyon van vízilabda csapat, Miskolcon rendeznek inkább mérkőzéseket... Az nyílt napon, meg tele lenne csürhével, a normálisabb meg utána azért nem menne. Tény, hogy a cigány viszont kerüli a vizet.
Most meg a legtöbb embernek kenyérre sem jut, nemhogy uszodára...
Robert9
#12702
2012. március 01. 08:46
Üdv!
Teljesen kiégett? vége?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Összesen 12921 találat 647 oldalon