Service Insp kitörlése

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Service Insp kitörlése

Sziasztok. Gondoltam csinálok egy ilyen topikot,mert nem találtam hasonlót. Adott egy Audi A3 1.6 101le.és 97'-s,és azt írja ki hogy service insp,avagy a kötelező szervíz idejét jelzi.Na most mivel nekem ez már tárgytalan,ezt szeretném törölni.És létezik rá módszer,hogy hogy kell otthon törölni.A VW módszert már probáltam,miszerint "Lenyomod a napi km számláló gombját, nyomva tartod, közben ráadod a gyújtást (nem kell elindítani a motort), kb 10 másodpercig így vársz, akkor az INSP felirat helyett megjelenik három vonal (---), ekkor gyújtás le, gomb elenged és törölve van." Ez az enyémen sajnos nem működött.Ezért ha valaki tudja a helyes kombinációt,azt megköszönném !Remélem másnak is segít majd ez a topik hasonló problémájában.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
RoleA3
#10
2012. február 15. 20:01
Nekem egy gomb van,a másikkal ami a másik oldalon van azzal analóg órát állítod.
mreni
#9
2012. február 15. 20:01
szerintem nem... nyomod a jobb oldali gombot gyújtást ráadod közben,majd kihúzod a bal oldalit kb 3sec-re utána gyújtás le és kész
-Mitch-
#8
2012. február 15. 19:58
mreni
#7
2012. február 15. 19:57
ha jól emlékszem a műszerfalon nyomod a jobb oldali gombot,adsz rá gyújtást majd megnyomod megint azt a gombot gyújtás le és annyi
nagy68
#6
2012. február 15. 19:57
Gyújtás után másik gomb talán 3-szor jobbra, de a másik közben folyamatosan nyomva tart. Utána elenged, gyújtás le, majd vissza. Csíkok nem fognak megjelenni. Visszaszámolni is csak pár kilóméter után fog. Lehet, hogy csak 50 után.
-Mitch-
#2
2012. február 15. 19:48
Nem rossz ötlet ez a topic.. Ez engem is érdekelne citroen c3 1,4 Hdi hez.
RoleA3
#1
2012. február 15. 19:47
Sziasztok.
Gondoltam csinálok egy ilyen topikot,mert nem találtam hasonlót.
Adott egy Audi A3 1.6 101le.és 97'-s,és azt írja ki hogy service insp,avagy a kötelező szervíz idejét jelzi.Na most mivel nekem ez már tárgytalan,ezt szeretném törölni.És létezik rá módszer,hogy hogy kell otthon törölni.A VW módszert már probáltam,miszerint "Lenyomod a napi km számláló gombját, nyomva tartod, közben ráadod a gyújtást (nem kell elindítani a motort), kb 10 másodpercig így vársz, akkor az INSP felirat helyett megjelenik három vonal (---), ekkor gyújtás le, gomb elenged és törölve van." Ez az enyémen sajnos nem működött.Ezért ha valaki tudja a helyes kombinációt,azt megköszönném !Remélem másnak is segít majd ez a topik hasonló problémájában.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 50 találat 3 oldalon