OPEL ASTRA Tuning (ötletek, tanácsok)

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
OPEL ASTRA Tuning (ötletek, tanácsok)

Hello Opel tulajdonosok! Azért indítom ezt a topicot, mert szeretném, ha itt, a tapasztaltabb Opel Astra tulajdonosok átadnák a tudásukat, és ötleteikkel tanácsaikkal segítséget adjanak a kezdőknek! Elsősorban azt szeretném, ha azok akik már végeztek némi átalakítást az autójukon leírnák, hogy érdemes volt-e megcsinálni, megérte-e pénzt áldozni rá, meghozta-e a várt eredményt stb... Remélem sokak számára nyújt majd segítséget ez a topic a kezdéshez és a folytatáshoz egyaránt! Üdv! Gugger

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
33 34 35 36 37 38
Roland__
#17
2006. március 13. 09:09
irtam neked a "segitsetek tuningba!" topicba; ha gondolod olvasd el :)
Birinyi J
#16
2006. március 13. 07:58
Van!Maróti könyvkiadónál.
fReak
#15
2006. március 13. 07:35
létezik egy könyvsorozat, aminek van külön kötete az F Astráról...nézz utána, hogy az írónak jelent-e meg könyve Astra G-hez...
Gugger
#14
2006. március 13. 07:27
Keresek OPEL ASTRA G-hez Szerelési kézikönyvet, ha valakinek van dobjon meg egy mail-el, pls
Gugger
#13
2006. március 10. 12:00
bár az is biztos, hogy a G ASTRA topic a képek kategóriában nem annyira =
Gugger
#12
2006. március 10. 11:56
ok vettem ! Megkérek valami admint hogy vegye ki ezt a topic ot!
Krisssz
#11
2006. március 10. 11:53
ha megnéznéd jobban konkrétan van már G astra és astra tuning topic is....
Gugger
#10
2006. március 10. 11:51
nos köszi, lehet, hogy van sok ASTRA topic, és sajnos nem írtam oda a címhez hogy "G" szériáról lenne szó.
Milo
#9
2006. március 10. 11:48
Nem szoltam be, csak figyelmeztettelek...
Üdv!
Gugger
#8
2006. március 10. 11:47
ha törlik a topikot akkor pont azok miatt akik ugyan hozzászólnak a témához, de nem azért mert tanácsot adnak, hanem mert csak úgy írnak, mert fikázni az tudnak értelmesen hozzászólni azt nem. Tehát ha van ASTRA G-d akkor meséld el mit tuningoltál rajta, és mik a tapasztalataid, ha nem akkor köszi, hogy beszóltál és fejezd be pls
Milo
#7
2006. március 10. 11:42
viszon toda beírod h téged az Astra érdekel, és oda ír neked majd vki. De itt lehet h 10 p mulva senki sem fog irni, mert törlik ezt a hülye topicot!
Krisssz
#5
2006. március 10. 11:38
már kurva sok Opeles topic van,mié nem fért ez is oda????
Gugger
#4
2006. március 10. 11:38
azért nem, mert engem kifelyezetten ez a típus érdekel, és nem érdekel, egy civic egy golf, vagy egyéb. Minden típus más, és szeretnék pontosan informálódni, nem csak úgy álltalában a tuningról. Remélem megérted !
Gugger
#3
2006. március 10. 11:35
Engem elsősorban futómű és motor tuning érdekelne (nem verseny célokra), ezért ezekkel kapcsolatbanlenne pár kérdésem:

1. ültetőrugó felkeményített gyári gátlókkal (olcsóbb megoldás) vagy komplett sport csomag gátlók, rugók pl. koni (ez persze nem olcsó)

2. direkt vagy betétszűrő? valóban annyival jobb? mi lesz a gyári cumóval vao ott egy csomó szenzor stb...?

3. sportgyertya? érdemes? milyent? gyujtókábelek?

4. sport kipu rendszer? sport leömlő? sport katalizátor? középdob kell? végdob? hangos lessz? hosszútávon nem zavaró? milyet érdemes? 50-es 60-as?

5. lendítőkerék könnyítés, szabályozás?

6. optika?
Milo
#2
2006. március 10. 11:34
Gugger
#1
2006. március 10. 11:25
Hello Opel tulajdonosok! Azért indítom ezt a topicot, mert szeretném, ha itt, a tapasztaltabb Opel Astra tulajdonosok átadnák a tudásukat, és ötleteikkel tanácsaikkal segítséget adjanak a kezdőknek! Elsősorban azt szeretném, ha azok akik már végeztek némi átalakítást az autójukon leírnák, hogy érdemes volt-e megcsinálni, megérte-e pénzt áldozni rá, meghozta-e a várt eredményt stb... Remélem sokak számára nyújt majd segítséget ez a topic a kezdéshez és a folytatáshoz egyaránt!

Üdv! Gugger
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
33 34 35 36 37 38
Összesen 758 találat 38 oldalon