Hűtés probléma HELP!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hűtés probléma HELP!

1. Adott az a problémám a hűtésemmel hogy 95 foknál bekapcsol a ventillátorom és kb 10mp után ki is kapcsol, ami nem helyes mert ennyi idő alatt nem hűti vissza a vizet. Be lett kötve egy kapcsoló amivel én kapcsolhatom a ventillátort ha melegedés van, na de ez nem megoldás. Ventillátor kapcsoló hőgombát már cseréltem. 2. A vízhőfok visszajelző nem megy fölé 70 foknak, de mivel 95 nél kapcsol a venti ezért biztos melegebb a víz 70nél. Gondolom cserélni kellene a vízhőfok jeladót... de kaptam fülest hogy a termosztát lehet a felelős. A termosztát rendbe van, fűtésem jó és a keringés is. 3. Hideg és meleg motornál, állóhelyzetben és menet közben is folyamatosan villog a műszerfalamoon hogy forr a vizem. Esetleg valakinek valami segítőkész hozzászólása?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
Robert9
#7
2012. március 05. 18:19
Meg kell vágni a rugót és jó lesz...
(Bocs, a vízhez nincs ötletem.)
tomi980
#6
2012. március 05. 18:17
Így van,mit okoskodsz mikor ezt házilag is meglehet csinálni
weednapper
#5
2012. március 05. 18:14
vízszint az rendbe van
TaaT
#4
2012. március 05. 18:11
1. ez teljesen normális, legalábbis nem egy autónál tapasztaltam ilyet...

3. az nem az alacsony vízszintet jelezné?
weednapper
#3
2012. március 05. 18:10
köszönöm a segítőkész hozzászólásodat, szerintem a te hozzászólásod volt a fölösleges. a fórum ezért van kitalálva, nem tudom ez miért zavar téged
mreni
#2
2012. március 05. 18:00
vidd el egy szerelőhöz inkább,mint hogy fölöslegesen csinálsz egy új fórumot....
weednapper
#1
2012. március 05. 17:57
1.
Adott az a problémám a hűtésemmel hogy 95 foknál bekapcsol a ventillátorom és kb 10mp után ki is kapcsol, ami nem helyes mert ennyi idő alatt nem hűti vissza a vizet. Be lett kötve egy kapcsoló amivel én kapcsolhatom a ventillátort ha melegedés van, na de ez nem megoldás. Ventillátor kapcsoló hőgombát már cseréltem.

2.
A vízhőfok visszajelző nem megy fölé 70 foknak, de mivel 95 nél kapcsol a venti ezért biztos melegebb a víz 70nél. Gondolom cserélni kellene a vízhőfok jeladót... de kaptam fülest hogy a termosztát lehet a felelős. A termosztát rendbe van, fűtésem jó és a keringés is.

3.
Hideg és meleg motornál, állóhelyzetben és menet közben is folyamatosan villog a műszerfalamoon hogy forr a vizem.

Esetleg valakinek valami segítőkész hozzászólása?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 48 találat 3 oldalon