Zalakarosi Autós Találkozó

aktuális téma
Zalakarosi Autós Találkozó

Cégek jelentkezését várjuk korlátlan hellyel,jövőre több ezer vendéggel . [email protected] 06304015254
Belépés díjtalan.

III. Zalakarosi Tuning Találkozó

2014. május 17.
Időpont: 10:00
Leírás
Rèszletek hamarosan .

Ami biztos lesz:

-élményautózás
-autòs felvonulàs
-kiàllítók
-tuning cègek
-autós limbó
-carstyling színpad
-rengeteg ,szèp , àtèpíttet autó

Ha Zalakaros akkor Tuning és ha tuning akkor Zalakaros!

2 rendezvény után érkezik a 3. gyermek! Regisztrálj képpel rendezvényünkre és nyerj meglepetést Zalakaroson!!

Programterv!

-10:00 Kapunyitás
-11:00 Autósébresztő (autós felvonulás)
-12:00 Hangnyomásverseny
-12:00 Szépségverseny
-14:00 Autóslimbó
-15:00 Kipufogómérés
-12:00-17:00 Driftaxi
-16:00 Tombolahúzás
-16:30 Autósfelvonulás
-17:00 Eredméynhírdetés


Elérhetőségek!

06304015254 vagy 06304423423
www.kanizsatuning.hu
[email protected]

. És még pàr újdonsàg is...
 
Luigi képei

Sumakker képei
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Laci_Papa
#158
2012. május 14. 22:17
De szerintem ennyi....aki ott volt az ha akarta jól érezhette magát, aki meg kívülről lesett az maradjon mindig is kívül.
Laci_Papa
#156
2012. május 14. 22:14
Nem csak, lusta voltam görgetni
Luigi67
#155
2012. május 14. 22:13
...gondolom ezt nem jokonak szántad?!?!
Laci_Papa
#154
2012. május 14. 22:05
Akkor a külföldi haverjaidnak elég szegény a képzelő erejük, hogy csak ennyit hoztak ki ebből a szituból. De ezt tapasztaltam. Nem az eszükért szeretjük őket. Te meg mint mellé szegődött kis ungarisch, bólogattál helyesen....de ez rendben is van. De az hogy 1 kommentben saját magad ellen beszélsz, egyszer így egyszer úgy....szerintem az már orvosi eset. A márka kötelez....de ehhez a márkához (tisztelet a kivételnek) adhatnának észt is....és tudod miért nem vagy közösségi ember, mert nem akarsz senkit és semmit mélyebbről megismeri, felszínes vagy és ez alapján hozol egy döntést, holott lehet ha kicsit belenéznél a dolgokba lehet leesne az állad.
barni81
#152
2012. május 14. 21:38
Luigi67
#151
2012. május 14. 21:23
...én mindig mindenhol és minden körülmények között jól érzem magam!
Mindenki másnak meg ott a Master Card!
sumakker
#150
2012. május 14. 21:15
barni81
#149
2012. május 14. 21:10
Sziasztok,Biztos igazad van hogy kint szebb jobb nívósabb gépek vannak mint kis hazánkban,DE ott nem 300-400 euróból élnek az emberek,és könnyebben tudnak áldozni a hobbijukra mint itthon.Nem gondolom hogy Wörti talihoz kellene mérned bármelyik magyar találkozót,de azért szívesen megnézném ha te szerveznél találkozót hogy az milyen is lenne,mert azért hidd el hogy van benne meló rendesen,még ha nem is látszik a külsősöknek.Mi örülnénk a legjobban ha olyan vasak lennének egy egy ilyen találkozón mint kint jódlilandban.Ezis hogy elhaladtunk előtte és benéztem?ebből nehéz megítélni egy találkozót és építő kritikát mondani a szervezőkre én úgy gondolom.Csak ennyit szerettem volna mondani,szerintem velem együtt voltak sokan akik nagyon jol éreztük magunkat!Köszönöm
gabec
#148
2012. május 14. 20:40
rennsport6
#147
2012. május 14. 16:46
Így van, hirtelen regisztáltam magam még márciusban, hogy ide jöhessek leszarozni a ti kis talitokat. Ezt jól kiumbudáltam! Azért nem írtam azóta semmit sehova, hogy majd itt jól megmondhassam a magamét!
Egyébként elgurultam atalitok felé, beugrottunk Wörthi felé, mert hallottam róla bizonyos körökben, lesz itt erre fele is valami hasonló, mint ami ott kint folyik épp, egy kedves német barátunk mondta aki most ott "nyaral" Zalakarosban, meglátogattuk őt is, meg meglestük a eseményt és így alkottuk meg a mi "elképzelésünket" a ti eseményetekről. Itt kint meg felléptem ide, mert mondom láttam pár Carstylingos matricát, kereső kidobta eme topikot és gondoltam jól megmondom a magamét, mert attól nekem aztán olyan jó lesz, hogy az hű!
Amilyen sűrűn feljárok ide, érdemes lenne reggelne is, hogy aztán a sok kis "emberkének" csöpögjön a nyála, meg olvassam a sablon szöveget: ez kamu, ezt apu+anyu adta össze, a gazda szülők miatt van neki ilyen, stb. Mint korábban is írtam, nem vagyok közösségi ember, ergó ehez a közösséghez sem fogok tartozni. Meg különben is, nekem van életem, nem kell ez a virtuális maszlag. Ettől nekem meg senkinek sem lesz/lett jobb, úgy vélem, És aki most azal jön, hogy nem vagyok közösségi ember, de Reifnitzba el tudok menni a Vw-sek közé, erre csak annyit tudok mondani: nekem tetszenek a szép, komoly autók, itt van is belőlük elég sok, és a márka kötelez. Ennyi.
Bocsánat az offért, több ilyen nem lesz. És akkor most lehet tovább fikázni engem.
sumakker
#146
2012. május 14. 16:42
GyUr@
#145
2012. május 14. 11:40
Általában a vetélkedő zsűrijét és kritikusait az adott szakágból válogatják.
Ez azért van, hogy egy ács ne ugasson le valakit h milyen szar a hangja pl...

Szóval osztrák...
Te tudod mi van ott, ti biztos jobban tudtok mindent, ezzel nincs semmi baj.
Csak mutassatok egy olyat, amit nem pénzért, hanem a közösségért csinálnak, valami olyat amit nem egy olyan ember talál ki aki ebből anyagi előrébbjutást vár.

Szóval mi x éve ezen munkálkodunk, és akárkit megkérdezhetsz, voltak bakik mindig és lesznek is, de ahogy telik az idő, egyre színvonalasabbak a találkozóink.
De ebből jön a lényeg:
Egyikünk se rendezvényszervező, se reklámszakember se ismert személy... mi szakácsok vagyunk, meg buszsofőrök, szerelők, stb...

Szóval megpróbáltuk, megcsináltuk.
Könnyű mondogatni h ez ilyen meg olyan...
Meg kell mutatni, hogy milyennek kell lenni, és ha megcsinálja valami nagy kritikus a nagy találkozóját, és tényleg olyan, mint amilyennek kéne lenni, emelem kalapom...

czczcz
#144
2012. május 14. 07:25
Közönség díj itthon = kinek jött el a legtöbb haverja díj és/vagy kinek tud a legtöbb haverja jobb és bal kézzel is írni, hogy minél többször tudjon egy ember rá szavazni...
zsola1
#143
2012. május 14. 07:19
helo all. én is kimentem volna. azaz kint is voltam. kocsit szerelni. bár ez már meló után volt. addigra majdnem odaért a front. elöbb lett vége? hazafelé menet meg annyit láttam az egészből, hogy 3 autóval helyszíneltek a rendőrök. soha nincs időm ilyenekre odaérni. francba
Luigi67
#140
2012. május 14. 06:52
...nem kell vele foglalkozni! A vélemény olyan mint a segglyuk! Mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!
Davko
#139
2012. május 14. 06:47
Ez valami hirtelen regisztrált emberke az ilyenektől vagyok rosszul. Na , de hol a kép a kocsijáról??
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 258 találat 13 oldalon