VWanted Beach Találkozó

aktuális téma
VWanted Beach Találkozó

Megint eltelt egy év, idén júl. 12-13-án 4-dik alkalommal rendezzük meg a VWanted VW Konszern Találkozót Kecskeméten. Az elmúlt évek szervezői tapasztalatok alapján megígérjük hogy ez lesz az eddigi legjobb találkozó! Oké Jó lesz! Helyszín a tavalyi Wakeboard pálya - Szabadidőközpont marad, mivel a vízpart és a szinte korlátlan helykínálat európai szintű helyet biztosítanak és mindenki igényeit kielégítik! Aki tavaly sokalta az 1800.-/3 nap belépőt annak is jó hírünk van, idén olcsóbbak leszünk, a többféle belépő által. A bejutás is könnyebb lesz, több kupa kategória lesz és porolni sem fognak... Ezen felül idén is sok meglepetéssel készülünk azért, hogy még több embernek elégíthessük ki az igényeit és okozzunk örömet, egy nyaralással is felérő Volkswagen találkozóval! Természetesen idén sem maradhat el a már megszokott "VWanted-hangulat" csinos lányok, vízparti programok, jó zenék, beach party, buli...reggelig. Várunk mindenkit szeretettel!

Tavalyi képek:
Szedi
VWanted
Soldier88
Klacy
hooligirl
bikerkolee
Patyi Zoli
WESTI
FBV
Heny
Maxbeetle
Jimmy101

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
HRT
#684
2012. augusztus 20. 18:29
A hátsó bejárattal 2 probléma van:
1. Alább leírtak
2. Ott még rámpával sem lehetne megoldani a közlekedést ültetett autók számára
HRT
#683
2012. augusztus 20. 18:28
A személyes tapasztalatom 10 éves, nem a találkozó szervezősdi! Azt 3-szor csináltuk és mikor elkezdtük, fingunk se volt, hogy mit és hogy! Amúgy elfogadunk negatív kritikát is, ha pl.: nem arról szól, hogy drága volt a belépő, mert szinte a legolcsóbbak vagyunk Mo-n
WESTI
#682
2012. augusztus 20. 18:28


Minden évben sok tapasztalatot szerzünk, de mivel csak évente egyszer csináljuk meg a találkozót, és nem havonta, így csak kis lépésekkel tudunk fejlődni, ezért is jó ha van visszajelzés, csak jelen esetben félre értés volt.
G 2
#681
2012. augusztus 20. 18:25
Sajnos olyan dolgot nem fogtok tudni csinálni ami mindenkinek maradéktalanul megfelel!!Furcsa hogy 10 év után ezt nekem kell elmondani!És ezt nem rossz indulatból írtam,mielőtt még ezt is negatív véleménynek gondolnátok!
VR6-Fan
#680
2012. augusztus 20. 18:23
de én ezt nem nektek személy szerint szervezőknek mondtam "h b+ Béla Te barom mé nem betonozul még egy bejáratot", ha nem hogy ez volt probléma szerintem, erre ha azt írod hogy 2 bejárat van egyiket szabadon kell hagyni. minden féle sallang nélkül semmi gond nem lett volna, amugy fb-n még valaki említette hogy jövöre a hátsó bejáratot is megnyitjátok.
G 2
#679
2012. augusztus 20. 18:22
Sziasztok!Nem szeretnék belefolyni a dolgokba,de csak a pozitív dolgokat fogadjátok el?Miért nem lehet meghallgatni a negatív dolgokat?Egyébként a 10éves "tapasztalat"-ot nem kell reklámozni szerintem mert akkor pláne jogos a dolog!!De gondolom most én sem tartozok azok közé "akik ismernek és szeretnek minket"!
HRT
#678
2012. augusztus 20. 18:18
Én meg itt várok egyedül, mint egy WC-s néni, hogy jöjjön már vki, akinek sürgős kiraknivalója van!!!!!!!!!!!
HRT
#676
2012. augusztus 20. 18:15
Erre azt tudom neked mondani, hogy ez a hely saját hiányossága, nem a mi hibánk!
Jimmy101
#675
2012. augusztus 20. 18:14
Sziasztok!Saját képeim: VWANTED 2012
Mehet az oldal főcíme közé! ÜDVW!
VR6-Fan
#674
2012. augusztus 20. 18:14
csak nem mindegy hogy van egy kis placc ahova vissza tudok tolatni, félre állni, mint pl Sopronba a camping elött, vagy egy közuti közlekedésre használt útra kell vissza tolatni, megállni, gondolom neked se esne jól ha hátulról valaki telibe verné a kocsid.

de mindegy hagyjuk, peace
HRT
#673
2012. augusztus 20. 18:09
Sehol másutt sincs több bejárat!!!! Nem tudjuk neked újraépíttetni az egész bejárót, hogy elférj. Amúgy több száz autó fordult meg azon a részen és mégsem szorult be senki, megoldódott
HRT
#672
2012. augusztus 20. 18:06
Ilyenek tényleg jobb, ha otthon maradnak! Nincs szükségünk olyanokra, akiknek semmi nem tetszik. Vannak elegen, akik ismernek és szeretnek minket
VR6-Fan
#671
2012. augusztus 20. 18:05
1. jah oké..
2. nem ismerem a helyszínt, nem tudom hány bejárata van, oké egy.. viszont a kapu és a strand sarka közt két autó nem nagyon fér el, na már most vagy vissza gurul az egyik a kerítés mellett, ahol elég szar volt az "út", vagy a másik vissza tolat a köz útra...
4. valóban nem volt ilyen gondotok frissen ért oké.
5. 1 napra drága volt, 3 napra valóban nem, 7670ft-t.

srácok kicsit rá pörögtettek a témára, én még mindig próbálok normálisan objektíven írkálni és nem személyeskedni.
WESTI
#670
2012. augusztus 20. 18:02
Nem akartam ennyire leosztani az embert de valóban besokaltam...
HRT
#669
2012. augusztus 20. 18:01
Látod, pedig itt aztán lehetett volna ereszdelahajam!!!!!!!
WESTI
#668
2012. augusztus 20. 17:58
Mi ez a hullaszag!? Itt már nem érdekes?
HRT
#667
2012. augusztus 20. 17:46
1. Az áramot direkt nem reklámoztuk
2. 1 kapus megoldás! Mivel az egész területnek 2 azaz kettő darab bejárata van, és az egyiket a jogszabályok miatt menekülési kapunak (ill. tűzoltó, mentő bejáratnak) kellett meghagynunk, így kis matek után marad 1 azaz egy darab kapu!
3. Mindenki be tudott jutni ültetett kocsival, pedig volt jópár, ami földig volt téve. Sajnos nem áll módomban mindenki kocsijával beállnom, hogy ne legyen probléma
4. Mivel se tavaly, se előtte nem volt rodeo jellegű probléma, így nem is számítottunk rá. Az, hogy hány emberrel mit lehet megoldani, inkább hagyd meg nekem, 10 éves tapasztalatom van ilyen téren. Arról nem beszélve, hogy sajnos a jogszabály eléggé korlátozza az őrök intézkedési jogait.
5. Drága volt??????? Ember, te Gárdonyban mennyit fizettél????? Számolj utána és úgy vagdalkozz ilyen sületlenségekkel
HRT
#666
2012. augusztus 20. 17:38
VR6-Fan
2012. augusztus 20. 17:34 | Válasz erre | #217670


[Előzmény: #217668 HRT 2012. augusztus 20. 17:25]

áram volt?!

akkor saját hibám hogy a helyszínen nem kérdeztem, de FB-n még tán valamelyik szervező azt mondta hogy nincs nem is tudnak.

hibákat már leírtam, egy kapus megoldás, az hogy komolyabban ültetett kocsival nem lehetet bejuttni, haver srácnak konkrétan leeset a lökös a kocsiról, nem az hogy kicsit leért a bölcső.

no meg az hogy szombaton az autó sorok közt verettek keresztbe, egy kicsit sokkoló volt szerintem.

mondtátok hogy 10 után nem lehet beindítani a kocsit, erre kb mindenki szart és betartatva se volt, persze 3-5 emberrel ezt nem lehet betartatni.

másik hogy egy napra drága volt, jövöre ha van rá modotok úgy meg egyezni legalább egy napra legyen 8-8-ig lehetőség behajtani.

no Kecso off vége.
HRT
#665
2012. augusztus 20. 16:48
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 764 találat 39 oldalon