Miskolci Cora-Buli

aktuális téma
Miskolci Cora-Buli

Moderálási alapelvek by MBC MOD



Moderálási alapelvek CS



Az MSR&PBDS közös gyermeke :)


Pistabaa digital s./PBDS/- hivatalos videokreátor alkotásai:
The first big video: e-mtc 'o9 - a IV. tuningtalálkozó eseményei:

ez nagyon brutál !!!!!!!!!!!!!!!!!!


2.big videó: e-mtc 'o9 - az V. tuningtalálkozó eseményei

-- THE BIG SECOND ATTACK !!


6. Mezőkövesdi tali ( 2010 ) videók]




Robert9 áldozatos munkájának hála elkészültek a melygarazs-street nyakpántok (telefontartó és kulcstartó 1ben) . 600 Huf/db. Aki szeretne belőle érdeklődnet nála:
Robert9

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
xela
#105857
2011. február 04. 20:08
T. Barátaim! Hogy valaki a per pillanatnyi saját magát érintő szinten kezel valamit, s nem sokkal komolyabban-mélyebben, a jövőre és az utódai vagy rokonai-hozzá közelállókra, az igen felületesen gondolkozik. Mai napokban akár melyik dologra gondoltok, azt elemzitek, és rádöbbentek hogy minden össze függ más dologgal is, majd rájöttök, hogy az általatok Ma" leszart DOLOG, (sok van) holnap a ti és emberek millióinak keserves életet, vagy halált okozhat. Tudom! Ilyenkor jön az a szlogen, hogy mit tehetnék, hisz kicsik vagyunk. Soha nem azt kérdeztétek volna mi az első lépés, mi az ami módotokban áll tenni, és nem az, hogy hogy kell a hunyászkodó kisember bőréből kibújni. Pedig ez első lépés, hogy az ember igen is tájékozódjon, értse, és következtessen. Ja! van könnyebb út! Majd más kikaparja a gesztenyét!
Még egy! Hogy a magyarban nincs összefogás. Pont az ilyen szemléletű emberek akik nem fognak össze, mert már fosnak a következő perc" nehézségeitől. Mondhatnám hogy Petőfi és sok magyar szégyenei vagytok.
Hogy nem fog össze a magyar?!
Én benső indíttatásból teszem, és nem a következményektől félek. Attól kell hogy féljek, hogy mi jön ha most nem teszek semmit, és mit eredményez majd kicsit később! Én a jelzőitekkel szemben, nagyon is nyugodt vagyok, és teszem mindennapi tenni valómat. Tudjátok az ember tud gondolkozni napközben is eleget, attól hogy a feladatával törődik. Csak ehhez nem árt, információkat szerezni, s nem a való világot" nézni. Én attól hogy GONDOLKODOM, attól egész jól egyszerű hétköznapokat élek.
S még egy jelzés. Nem vagyok egyedül. Az össze fogó magyarság sem egy személyből áll. Ja! hogy erről sincs információtok? Ha az információkkal is foglalkoznátok, akkor már Ti is tudnátok, mekkora kaliberű dolgokról van szó, Mit tehetsz, Miként találod meg a kapcsolati rendszert a Társaddal.
Éljétek a napi nyugis kis életet, de ha jön a GOND, zárjátok magatokra a lakásajtót, hisz azt sem tudjátok mi folyik, kilépve mi vár rátok, vagy hogy mi az első lépés abban az időpontban. Még egy jókívánság!!
Majd egy nap a gyerekeitek kérdezzék meg Tőletek, hogy Fater ha tudtad mi a helyzet, miért nem tettél semmit?!
Hogy mennyit bagózok filléres cigiből és hány kávét iszok meg, az a saját bajom. Erről ennyit!
ChevyCupe
#105856
2011. február 03. 22:38
Szép ez a kép.
Tudod az jut eszembe hogy folyamatosan ettől a permetezéstől parázol,közben meg elszívsz napi 40 cigarettát,meg megiszol 6 kávét.
Nem inkább ezektől kéne félned? :-)
Robert9
#105855
2011. február 03. 20:31
Nem akarom, hogy foglalkoztasson...
Ha szinte csak azzal foglalkoznék, hogy az egészségemre mik lehetnek káros hatással és ettől aggódnék, már rég a sírban lennék...
Direkt nem foglalkozom ilyen dolgokkal, mert még a végén ez menne az egészségem rovására.

Próbálom az élet jó oldalát nézni
és a rosszat kizárni.
A rosszban is a jót meglátni.
xela
#105853
2011. február 03. 07:10
Téli időszakból rengeteg regisztráció van az ország több pontjáról.
Néhány nap kivételével, én is többet regisztráltam. Rossz felé nézel, vagy nem egy országban élünk.
---nem foglalkoztat semmi, mert van elég bajod.--- Attól még foglalkoztathatna, ami vagy nagyon súlyos dolog, vagy a holnapi léted veszélyezteti.
Robert9
#105852
2011. február 03. 07:04
Kék tartályok... Engem akkor sem foglalkoztat a dolog. Megvan a magam baja.
De kérdeznék egy dolgot azért, ezzel kapcsolatban.
Télen egyáltalán nem láttam egy olyan repülőt sem (amikor tiszta volt az idő), ami csíkot húzott volna. Ez miért van?
xela
#105851
2011. február 02. 21:02
-------Nna, majd megpróbálom a közeljövőben lefordítani az angol nyelvű infókat, mostanában elég sok újdonság bukkant fel.

1, AMIT permeteznek:
1.1, főleg Al-oxidok ha jól emlékszem szub-mikronos (mikron alatti) szemcseméretben
1.2, Bárium - több vegyület formájában
1.3, egyéb fémsók, elsősorban vas, kalcium, szelénium, stroncium stb.
1.4, penészek, baktériumok - ezek közül elég sok kifejezetten káros és ismerten hadiipari fejlesztések tárgya volt (pl. a Pseudomonas Aeruginosa vagy a Mycoplasma)
1.5, valamiféle nano-technológiás polimerszálak, amelyek bizonyos fokú élet-szerű jelenségeket (növekedés, mozgást produkálnak, rendeltetésük ismeretlen

2, AKIK permeteznek:
2.1, elsősorban az amerikai légierő (USAF) tankergép-típusai voltak beazonosítva
2.2, egyre több "civil" társaság is képbe kerül:
2.2.a, mindenek előtt az Evergreen, amelyik eleve CIA alapítású és nyilvánosan dicsekszik, hogy neki vannak a világon a legnagyobb tankergépei ("tűzoltásra"... haha)
2.2.b, továbbá a JetBlue, Cargolux stb. gépei voltak beazonosítva, csak amiről tudok.------
xela
#105850
2011. február 02. 20:27
Volt FBI Igazgató megszellőztetése a chemtrails dologgal kapcsolatban.
xela
#105849
2011. február 02. 20:13
Ezt a képet Robert hitetlen barátomnak küldeném!
xela
#105848
2011. február 02. 19:38
Ne félj a Kínai a szélhámos bagázst hamar kidobja! Hogy a dolgozókra mi vár, azt nem tudhatom.
Freddie
#105847
2011. február 02. 08:05
majd elmesélem pár hónap múlva, hogy mit csinálnak a ferdeszeműek.
De az sem volt kutya, aki ezelőtt tulajdonos volt(pénzügyi befeketető csoport, mond ez neked valamit ?)
Magam is várom a fejleményeket...
xela
#105846
2011. február 01. 20:07
xela
#105845
2011. február 01. 20:05
xela
#105844
2011. február 01. 18:54
xela
#105843
2011. február 01. 18:51
A vízhez lesz rizs is ezután!
Ferde szemű főnökeid, biztosítják a napi tál rizs adagot majd. (jövedelem)
Freddie
#105842
2011. január 31. 20:38
Sajnos a vízhez már hozzászoktunk
xela
#105841
2011. január 31. 20:16
A február még ha hullámosan is, de igen ki fog tenni magáért.
Lapátot és evezőt készíts eleget, mert szép mennyiségű hó van a szlovákoknál, így csak áldást hozhat az olvadás.
Freddie
#105840
2011. január 30. 17:49
Én találtam megoldást a problémára
cylon
#105839
2011. január 30. 11:50
Itt nyakig ér a köd is. Naggyon jó idő van már csak -9. Lassan rövidnadrág
cylon
#105838
2011. január 30. 11:48
Rendeltünk faterékkal 2 köbmétert, már csak elég lesz
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Összesen 106157 találat 5308 oldalon