Dombóvári Autós Club

aktuális téma
Dombóvári Autós Club
-------------------------------D.A.C.-------------------------------
-----------------------DOMBÓVÁRI AUTÓS CLUB-----------------


============================================

2012. Szeptember 7-8-án ismét várja az autók szerelmeseit a Dombóvári Autós Club Egyesület immár 8. alkalommal. Gyertek el, zárjuk együtt az évet:)

Programok, szállás:


Rég volt:



Köszönjük minden eddigi kiállítónak (cégeknek, vállalkozásoknak, üzleteknek, magánszemélyeknek), aki a rendezvényeinken történő részvételükkel, a találkozókra érkezők pedig versenyszámokban való indulásukkal, és egyszerűen a jelenlétükkel támogatták az alapítványokat, és segítették eddigi munkánkat, céljainkat. Számítunk rátok/rájuk továbbra is!
D.A.C.


=========================================

A VI. Találkozó képei (by Solow)
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
pomicsabi
#12943
2011. május 12. 14:50
UTCAI 2 KATEGÓRIA:

I. hely: . 142,5dB. . Patács Gábor

Az öreg patás
keszi1981
#12942
2011. május 12. 14:43
Köszi az eredményeket! Védelmünkre csak annyit, hogy még így is voltak unatkozók a talin... De melyik másik rendezvényen választhattátok ki, hogy hol mérjetek??
bfull
#12941
2011. május 12. 14:41
Itt lehet megnézni a hangnyomásverseny és kipufogó hngnyomás eredményeket www.dldshop.hu Mi jól éreztük magunkat az egyetlen kritikám annyi lenne, hogy annyi program ment egyszerre, hogy nagyon megosztotta a közönséget, ezért egyik programot se nézték sokan. Ha több napos a rendezvény akkor jobban el lehetett volna osztani a dolgokat.
Amúgy minden fasza volt köszönet minden versenyzőnek!
mca-punto
#12940
2011. május 12. 12:48
Mi egy követ fujunk...a tali utáni elismerő nyilatkozatok hozzák azt a pluszt amiből egy szervező úgy gondolja újra megcsinálja..
és talpal és telefonál, és reklámoz és a haja kihullik..

Mondom nekem semmi gondom Dombóvárral illetve az ottani talival...
A Mo tali szervezéssel és lebonyolítással annál inkább...de ez van "MO én így szeretlek"
mca-punto
#12939
2011. május 12. 12:44
Gyöngyöst hagyjuk, olyan volt amilyen, nekem nem tetszett....jó hogy ennyi kijött belőle.
Nálam 1; Társaság ; 2, Reklám; 3; Hangulat
Ha ez meg van engem nem érdekel az ingyen kaja, meg a program..meg a zaj, sőt néha még az időjárás sem érint..
keszi1981
#12938
2011. május 12. 12:16
Hozzászólás törölve -- Adam0515
keszi1981
#12937
2011. május 12. 11:58
Erről beszélek én is... Az a legkeményebb kijelentés egy szervező számára, hogy többet oda (mindegy, hogy hova... csak általánosan...) soha... Ahelyett, hogy "kíváncsi vagyok, hogy mit sikerült javítani"... Szerintem tökéletesen értjük egymást, igaz??!!
zsode
#12936
2011. május 12. 11:01
Nem az a bajom hogy nem kocsiból tólták a zenét ne érts félre!!
Hanem ahogy írtam a Gabo Meg az Arny kiállították a vasaikat és már szombaton attól fájt a fejük hogy 5dj zenéjét hallgatták egyszerre!
Ezt meg lehetne oldani egy nagy hangosítással!
A hatvani meg a gyöngyösi jó volt!
Ezt írtam is annó hogy le a kalappal!
Igaz a gyöngyösin kicsit érdekes volt a behajtás de megoldottátok!
Kreativitás!!
Nekem Dombóvár állt bejön!
Azért igyekszem minél több embert össze szedni Kaposváron hogy együtt mennyünk!
És itt jön az hogy ízlések és pofonok!
mca-punto
#12935
2011. május 12. 09:11
nem olvasol figyelmesen..és a anno a topicban bocsánatot is kértem..
Igen büszke vagyok hogy meghívtak, és nem is szerepeltünk le, minden autónak sikere volt../ Nincs is olyan video amin valamaelyik autó ne szerepelt volna/, még is kritikus hangon említettem meg a showt .
Nem igazán téged vagy személyedet találom be, ha nem a hülyeséget amit irsz, nehezen kezelem, de ez legyen az én bajom, ha megbántottalak, bocsánat.

Tudod lassan 8 éve vagyok ebben benne, mögöttem van 5 Mo legnagyobb ingyenes találkozóinak leszervezése, és rengeteg új ötlet amik ma is jó programok különmöző találkozókon..és nem mellékesen sikerrel..szóval van rálátásom a dolgokra..
Amit te kiemeltél:
A Dj-k külső hangosításból tolták, nem autóból.., ez egy látvány elem, a különböző standokhoz, kiállított autókhoz vagy termékekhez, ez egy show velejárója, nem csak az autós showkon, ezzel eggyütt kell tudni élni, és nem hiba..pláne nem szervezési../ezért irtam hogy a hülyeséget támadom nem a személyedet/
Voltam tavaly Dombóváron, jó volt, de nem jött be teljesen..idén is elmentem volna ......

Van még rajtad kivül egy jó pár ember akit betalálok ha úgy érzem hülyeséget ír, ne vedd magadra,

Ahogy írod is a vélemény nyílvánítás szabad..
zsode
#12934
2011. május 12. 08:54
Milyen jogon kritizálom??
Már bocs de akár mit mondok Te mindig betalálsz!!!
Ahogy Arny barátomék is mondták arról alkotok véleményt amiről akarok!
Nem össze hasonlítást tettem egy tali meg egy show között de amit kiemeltem az tényleg zavaró volt!
Aztán hogy ki mit hoz össze az az ő dolga!
Aztán ha tetszik az embereknek mennek a következőre is ha nem akkor így járt!
Te már akkor lehúztad ezt a talit amikor még meg el se kezdődött mert hogy Téged meghívtak krakkóba!
Szal ennyit az offodról!
mca-punto
#12933
2011. május 12. 08:29
Levágtam melyik Taliról van szó, azt hiszem..
ott a kihangosítás nem sikerült és hogy a kihangósító haza ment az nekünk volt köszönhető hisz autóból hangosabbak voltunk, így a sexi mosás már hozzánk terelődött, ott a helyszini megkötések is kötöttek voltak,
ellenben olyan társaság verbuválodott össze hogy senki nem foglalkozott a programokkal mert jó volt a hangulat..
Idén ott is megpróbálják kijavítani a hibákat...

Azért favorizálom azt a talit, mert számomra az egyik legjobb hangulatú volt tavaly...a hibái ellenére..
keszi1981
#12931
2011. május 12. 08:20
Így van, az volt a cél, hogy a vendégek jól érezzék magukat, hiszen látványos programokat "szereztük" a találkozóra. Ez az "indigós dolog" jó megfogalmazás, tetszik. Én személy szerint azon vagyok, hogy a dombóvári talik az "indigó felett" szerepeljenek!
mca-punto
#12930
2011. május 12. 08:17
nem mindig, de van megoldás hogy a vendég ugy érezze megértették...

Ami kimaradt, mielőtt tali szervezésbe kezd az ember meg kell nézni meg van e a megfelelő anyagi háttér,
" Kis pénz, kis foci"
bbajbi
#12929
2011. május 12. 08:13
És mindig a vendégnek van igaza! Ezt hányszor hallottam már életemben!
mca-punto
#12928
2011. május 12. 08:11
Szia,
Per pillanat nem vágom melyik taliról van szó.
Én tavaly voltam Dombóváron, idén Krakkó miatt nem mentem, konzekvenciákat nem tudok levonni, és nincs is jogom hozzá.
Ha elolvasod a Krakkói cikket ott is megmondtam a véleményemet.
Minél több találkozón vesz részt az ember annál több a rálátása és hamarabb észre veszi a hibákat.
A gond a szervezők és a talik felhigulásában van, "indigó" talik vannak nincs új ötlet, illetve nem valósulnak meg, és önfejüen szerveződnek a dolgok..nincs kompromisszum..
Éles mezsgye ez, a szervezők fejében rendbe kell tenni a dolgokat, és az első kérdés " Miért szervezek találkozót?" amikor ez a kérdés megválaszolásra került akkor lehet szervezkedni, a másik oldalnak fel kell tenni a kérdést " miért építek autót? és Miért megyek találkozókra ? " ha ez a két kérdés megválaszolásra kerül, más megvilágításba kerülnek a dolgok.

Én ugygondolom a szervezők részéről ez egy szorakoztató ipar, és ki kell szolgálni a vendéget, a vendég meg érezze jól magát.
keszi1981
#12927
2011. május 12. 07:47
Jogos, ott a pont... Nem lehet összehasonlítani a showt egy "snassz" találkozóval. De tudod mi a fájó pont? (nekem legalábbis) . Nem fikázok, csak egy másik snassz találkozóval hasonlítanám össze a dombóvárit!!! Volt olyan a környéken, ahol egész nap szinte semmi nem volt, délután összepakolt még a hangosító srác is, és azt a talit kiemeltétek (köztük te is...). Nem titok, hogy melyik taliról beszélünk, és az sem, hogy ez a szervező(k) embersége miatt van így... (mondhatnám úgy is, hogy nálunk van a fekete bárány) Részemről nem versengés, de mivel az ember évről-évre színvonalasabb talit szeretne csinálni, egyre több a befektetnivalója is, amit az árak megemelésével lehet ellensúlyozni... Ha a következő talin nem lenne semmi sztárvendég, meg unblock programok, csak szépség- és hangnyomásverseny, akkor könnyen lehet, hogy sikerülne egy hibátlan találkozót összehozni??
A másik része a dolognak, hogy mivel jótékonysági rendezvényről beszélünk (ismét), ezért miért ne emeljük az árakat, ha ezzel a "bölcsilakók" életét könnyítjük...
Bocsesz, pont megint hozzád válaszoltam, de ez a komment nem csak neked szól....
pomicsabi
#12926
2011. május 12. 07:30
wolverine
#12925
2011. május 12. 00:27
Majd Tamásiban elrendezünk ne aggódj , csak hogy nehogy te kimaradj a jóból
Adam0515
#12924
2011. május 11. 19:54
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Összesen 13163 találat 659 oldalon