ABARTH

aktuális téma
ABARTH

Sziasztok. Körülnéztem és ilyen topic nincs. Szóval ide várom azokat akik a Fiat márka gyári tuningcégének elkötelezett hívei. Aki nem ismeri a márkát annak elöljáróban annyit, hogy az ABARTH régen egy verseny márka volt. Olasz autókat, leginkább fiatokat tuningoltak teljesítményre. Ezután optikára is. Majd teljesen beolvadt a cég a Fiat anyavállalatba. Ezután sajnos a Fiat optikai tuning cégnek használta és a régi sport eredmények fényében árulta a Fiat termékeit, mintegy átcsomagolt formában. Manapság újraalakult az ABARTH márka a Fiaton belül és újra ütőképes Fiat termékeket tuningolnak. És a hírek szerint 2012-ben egy új ABARTH által fejlesztett autót is kihoznak.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
joseph24
#11
2010. június 30. 11:27
abban az érában sajnos így müködött.
kardosprof
#10
2010. június 29. 21:22
hát nekem csak egy külsőre tellett
joseph24
#9
2010. június 27. 10:24
Fiat Uno Abarth MK2
A faceliftes csík lámpás unonál annyiban változott a dolog, hogy a Novitec cég hozzányúlt a turbos modellhez (1,6 turbo 196lóerő 850kg).
Így az abarth a legjobban felszerelt és legnagyobb motort tartalmazó Fiat Uno 1,5 Sxie modellt választotta az optikai tuningoláshoz. Itt a kisebb részletekre mentek nem a nagy feliratokra.
Az első lökhárító kapott egy koptató ívet benne egy kis plakettel Abarth motorsport felirattal és a skorpióval.
A hátsó lökhárító is kapott egy betétet szintén a kis plakettel.
És rákerült egy kerekded küszöb idom is amin szerepelt ez a skorpiós plakett.
A csomagtér ajtóra rákerült egy kis szárny toldat (ezt a toldatot a turbos modelleken is alkalmazták.)
A motor térben semmihez sem nyúltak még csak jelzés szintjén sem.
A belső térben kicserélték a kormányt egy bőrős kormányra melynek a dudagombjában ott volt egy kis fekete plakett egy kis skorpióval, és ugyanezt tették a bőr váltógombbal is.
Pityusz
#8
2010. június 27. 10:16
AUTOBIANCHI ABARTH A112 be volt!Köszönöm szépen!
joseph24
#7
2010. június 27. 10:13
Fiat Uno Abarth
Az unoból mindkét kaszni verzióból csináltak abarthot.
Az MK1 (1989-ig gyártották) 1,3 turbo ie verziót tuningolták optikailag az abarthnál. Magában a kaszniban és a motorban semmit sem változtattak. Az első maszkra felkerült a skorpió és a felirat, a kocsi oldalán több vízszintes csík a végén nagy betűkkel az Abarth felirat. A kocsi hátulján is Abarth plakett. És a motortérben is a szelepfedélre egy alumínium plakett került a felirattal.
Jellemzően piros biztonsági övvel szerelték őket és 13 collos alufelnivel Amiben fekete vagy piros alapon volt a fehér skorpió.
fiat uno mk1 abarthime a topic
joseph24
#6
2010. június 27. 09:29
miből vetted ki a mocit? miben volt? Amúgy grat a géphez.
Pityusz
#5
2010. június 27. 09:28
Majd idővel az lesz!Enyém is sokáig 903-as volt.
joseph24
#4
2010. június 27. 09:22
szia üdv itt. sajnos az enyém csak optika és még hiányos de alakul.
Pityusz
#3
2010. június 27. 09:08
Szia!Az én Autómba is ABARTH szív dobog!
joseph24
#2
2010. június 27. 08:47
A topikot azért hoztam létre hogy egyes ABARTH típusokat kis leírással be lehessen linkelni.

Kezdeném is a jelenlegi logóval.
joseph24
#1
2010. június 27. 08:44
Sziasztok.
Körülnéztem és ilyen topic nincs. Szóval ide várom azokat akik a Fiat márka gyári tuningcégének elkötelezett hívei.

Aki nem ismeri a márkát annak elöljáróban annyit, hogy az ABARTH régen egy verseny márka volt. Olasz autókat, leginkább fiatokat tuningoltak teljesítményre. Ezután optikára is. Majd teljesen beolvadt a cég a Fiat anyavállalatba.
Ezután sajnos a Fiat optikai tuning cégnek használta és a régi sport eredmények fényében árulta a Fiat termékeit, mintegy átcsomagolt formában. Manapság újraalakult az ABARTH márka a Fiaton belül és újra ütőképes Fiat termékeket tuningolnak. És a hírek szerint 2012-ben egy új ABARTH által fejlesztett autót is kihoznak.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 91 találat 5 oldalon