Cikk: VW tuning - rat Golf II kézzel faragva

aktuális téma
VW tuning - rat Golf II kézzel faragva

Egyre több autó végzi patkányként, és a stílus egyre kimunkáltabb. A kérdés, ki megy el bátorságban messzebbre. VW Golf II rat tuning stílusban Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
2 3 4 5 6 7 8 9
Noise
#47
2013. szeptember 16. 16:28
kérlek meséld el, hogy 1. mitől vagyok admin, 2. milyen beugatást töröltem? 3. mivel másztam bele a lelkivilágodba, hogy személyeskedsz? MEGINT!
fantázia van az autókban, csak ne keverjük a RAT stílust a mindent-ráaggatok-és-elrohasztom -al...
vik011
#46
2013. szeptember 16. 16:18
Ne haragudj, de ezek szerint ez rád is vonatkozik a tucat Golffal. Szerintem a hétvégi Golf találkozón lesz ilyenből, mint a tiéd 100 db.

Tehát mielőtt leírod az IGÉ-t, és személyeskedsz, nézz egy kicsit magadba!
vik011
#45
2013. szeptember 16. 16:15
Egy igazi amerikai ratrodot bármikor beállítanék a garázsomba - mondjuk egy A vagy T-modellt, vagy egy platós pickupot.

De ezeket az itthoni tákolt gyönyörűségeket?!
Utcába nem engedném be.

"egy-egy kiegészítőbe több fantázia szorul és leleményesség" WTF?
Deszka-"kárpit"? Oldalról valaki belerongyol győzze kiszedni a májából a deszkadarabokat!
Nekem ennek olyan "jujjmegintmitláttamatuNNingtalálkozónépítsükbeeztis" feelingje van. Stickerbomb összevissza, pont ide való - meg a tetejére az a sok xar - mint egy falat kenyér.

Korábban megírta valaki - ha legalább teljesítmény lenne "mögötte", de az sincs...

Egyébként meg csak így tovább, magadnak építed nem másnak!
B.Pitt
#44
2013. szeptember 16. 15:34
Nem mintha bele akarnék wau wau de ez már rég nem a RAT stílusról szól, hol vannak az eredeti Rat autók telematricázva???
Ez arról szól már hogy mennyi szarságot tud rá aggatni az autójára az ember minél kreténeb módon. Kb ennyi a fantázia az ilyeneknél --"Te van 10 szál deszkám mit csináljunk vele?? -- csináljunk ajtó kárpitot belőle!! YESSS Bocsi
ystuc
#43
2013. szeptember 16. 15:28
Mondhat bárki bármit, ez az egész rat stílus az autiópar megszégyenítése. És teljesen mindegy milyen autó készül ilyen stílusban. Úgy gondolom, hogy aki ilyet épít, az nem szereti az autókat, vagy legalábbis nem sokban különbözik a homasita-tuningolóktól. Ez is szar, az is szar.
Nevemsincs
#42
2013. szeptember 16. 15:11
"Am azt valaki magyarázza már meg ha nem tetszik akkor miért kell nézni?"

erre egy nagyon jó példát tudok...
a szobád közepére sz@rok. gondolom ez neked nem fog tetszeni... erre én a Te szavaiddal fogok válaszolni. kérdés: Mi lesz a reakciód?


"egy-egy kiegészítőbe több fantázia szorul és leleményesség mint az itteni nagy vértunerekbe"

szponzorálok Neked csiszolókorongot, segítek elpasszolni a belső kárpitokat, és építsed át Te is ilyenre a Golfod...


"Az itteni nagy adminok egyike úgy tud beugatni a másiknak hogy utána gyorsan törli."

Nevezd meg, támaszd alá állításod...
Quad
#41
2013. szeptember 16. 15:11
Hát ő max csak moderátor 1 fórumban. Ne keverjük
Darvai1991
#40
2013. szeptember 16. 15:06
Úgy csinálsz mint ha ez nem Magyar föld lenne. Műszaki?? :)
TaaT
#39
2013. szeptember 16. 15:03
Mai napig nem hiszem el hogy ezt te át tudod tolni a műszakin, és hogy a rendőrök nem akarnak úton útfélen olajjal hátulró megb...
Darvai1991
#37
2013. szeptember 16. 15:03
Quad
#35
2013. szeptember 16. 15:01
Ki lenne az az itteni "nagy admin"? van valaki akiről nem tudok?
Gyuszo
#34
2013. szeptember 16. 14:59
na de bakker ... nagy cikk egy fórumon. FÓRUM!
csak hozzá lehet szólni, akár pozitívat, akár negatívat.
Ettől se jobb se rosszabb nem lesz egyikünknek sem, az autó marad változatlan, a felfogás szintén, mindkét részről. Na mindegy, nem folyok bele ..... a seggarcozást (írjuk ki) meg nem vágom....
Darvai1991
#33
2013. szeptember 16. 14:57
Meglestem a komoly fikázókat. Hát van amelyikőtök a prospektusból kiírt mindent. Hát ő tényleg tudhat valamit
Darvai1991
#32
2013. szeptember 16. 14:54
Mennyi unatkozó se..arc van itt jézusom. Am azt valaki magyarázza már meg ha nem tetszik akkor miért kell nézni? saját döntésed, hogy nézed-e vagy nem. Ha meglátod az utcán akkor fordulj el és haladj tovább. Én ismerem Danit és Kádár Petit is. egy-egy kiegészítőbe több fantázia szorul és leleményesség mint az itteni nagy vértunerekbe. Mondjuk mit is vártam az itteni sok nethuszártól. Az itteni nagy adminok egyike úgy tud beugatni a másiknak hogy utána gyorsan törli. Röhej
Macleod
#31
2013. szeptember 16. 14:26
Most, hogy látom a cikket, aranyat érő csodát tudtam volna csinálni belőle
Eddig azt mondtam, hogy lesz még Imprezám, de az üzemanyagárak nem ezt súgják..
Macleod
#29
2013. szeptember 16. 14:19
Javítás módja értékesítés volt
Noise
#28
2013. szeptember 16. 14:18
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
2 3 4 5 6 7 8 9
Összesen 167 találat 9 oldalon