Cikk: Ha van kocsid, lesz csajod

aktuális téma
 Ha van kocsid, lesz csajod

Így hathat a randizási hajlandóságra egy kabrió Lamborghini Gallardo. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Roncskutya
#93
2013. október 17. 12:54
ja fel hasaltatom a géptetőre
GaboRSA
#92
2013. október 17. 12:53
Nem - 1. kérdés: Van kocsid? - Mondom van. Milyen? Egy 20 éves Asconám - aha -szomorodott arc stb
2. kérdés: Van lakásod? Mondom nincs. Lesajnáló tekintet, mondom házam van - egyből vigyor...
3. kérdés: Mivel foglalkozol? RGSZ vagyok. - Az jól keres! EZ VOLT a válasza! lol mondom nem annyira hogy kitartsalak téged meg a bnődet. Aztán elfordultam tőle (volt egy milf jelentkező, gondoltam ő majd inkább kitart engem
L2106-1
#91
2013. október 17. 12:51
nem kell pofán verni, hanem ha van rá késztetésed egy estére elvinni és helló
Noise
#90
2013. október 17. 12:51
hogy ne csak offoljak...
egy pár évvel ezelőtti orosz reklámfilm:
Roccsa
#89
2013. október 17. 12:51
ebben igazat adok, hiszen a csajok inkább viszik és költik az ember pénzét, nem hogy hoznának...
és hát nem mindig róják le a kedvességedet
GaboRSA
#88
2013. október 17. 12:50
Volt egy - hogy igaz-e a azt nem tudom - sztori, egy tehetős kereskedőről aki állítólag Trabival "vadászott". Ingyen pia stb, de a lányokat alig tudta bepakolni a Trabiba, aztán el a kéglihez, majd - a legenda szerint - ott kirakta a kapuban őket, hogy lehet hazamenni taxival - mármint azokat, akik menekülni akartak, mert Trabija van. De tényleg nem tudom mennyi az igazság ebből.
Roncskutya
#87
2013. október 17. 12:50
Roncskutya
#86
2013. október 17. 12:49
és ha az asszonynak nem teszik akkor mehet isten hirével bár nem valószinű mert ő is egy W126ot hajt
Roncskutya
#85
2013. október 17. 12:48
de szépen fogalmaztál
de igaz
majd ha egyszer sok pénzem lesz akkor én is meg pályázok egy szép E21-et ami majd beállhat a két zsiga meg az öreg W115 közé
YELLOW
#84
2013. október 17. 12:47
jó vanank pofátlan kurvák, akik szemrebbenés nélkül veszik le szemmel a gecit... jah nem, nem ez, hanem szebrebbenés nélkül kérdeznek iylet.
GaboRSA
#83
2013. október 17. 12:45
Erre azért rácáfol, hogy volt olyan lány aki gyakorlatilag kikérdezett van-e házam, autóm miegymás - az ital közben. Persze nem általánosítok, csak akad negatív példa.
YELLOW
#80
2013. október 17. 12:40
őszintén én azért azt hittem majd mennyi nő lesz körülöttem, természetesen nem azért vettem a típust, azt nemsi írom le megtettem már. mondjuk a pénzéhes ribiket , meg úgy általában hamar kiismerem az embereket. egyébként ez az autó sztereotípia egy régi dolog.

szerintem ma az számít, hogy legyél trendi öltözködésben, járj sokat bulizni, és a csajok inkább az ingyen piára buknak, majd utána a falloszra. amire itt hegyezni akarjátok, hogy a nőnek mi számít, az valóban amíg csaj, adidg az sem érdekli van e házad, vagy autód, bár az autó jól jön pózolgatós képek miatt, bár a fürdőszobába nehéz odaparkolni, de amikor nő lesz, akkor kezdi majd érdekelni a ház, a biztos alap, csak addigra ki lesz égve, amikor egy értelmesebb jó egzisztenciával rendelkező embernek már nem fog kelleni, mert szeretetre vágyik. így ezek a csajok, akik később hiába lennének már nők, ugyanúgy lezüllött alkoholista csávókat akpják meg, akiknek ugyanúgy nincs semmi, aztán gyerek besikeredik, mert védekezésre nincs pénz, akkor el kell venni, ilyen hitel olyna hitel, majd vállás, és itt is az ürge húzza a rövidebbet.
Noise
#79
2013. október 17. 12:39
Roncskutya
#78
2013. október 17. 12:34
ezért van külömbség a csajok és a nők között
YELLOW
#77
2013. október 17. 12:30
egy biztos én nagyon csúnya lehetek, mert nekem oszt semmivel sem jutott több autóval, sőt kb majdnem azóta ugyanaz van velem. szóval elviselni csak el lehet engem, csak sokat kell hozzá aludnom
Roncskutya
#76
2013. október 17. 12:24
én ugy vagyok vele hogy mind az autóm mind a nagy motorom el mult 20 éves bőven akinek ez nem tetszik az keressen másik balekot aki max kitartja meg kefélgeti de szeretni sose fogja
engem ugy neveltek hogy a pénz csak egy felesleges dolog az életbe
YELLOW
#74
2013. október 17. 12:19
erről eszembe jutott.

kisgyerek a suliban, alsó tagozat. na kinek mivel foglalkoznak a szülei. Pistike? hát nekem apukám külföldön kamionozik. anyukám is hivatásos, csak másképp, tetszik tudni, pénzért ad szerelmet. .......(aha) ejnye pistike mit nem képzelsz, azonnal adsz csak ide anyukád telefonszámát, sürgősen beszélnem kell vele
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Összesen 173 találat 9 oldalon