Citroen találkozó .

aktuális téma
Citroen találkozó .
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
92 93 94 95 96 97
Zoli saxo
#7
2004. október 16. 18:04
Újra el olvasta az első hozzászólásomat egy kicsit javítanék rajta,mert ezt csak beszúrtam ide,na tehát a jelentkezést ide vagy az oldalomra írd.
Zoli saxo
#6
2004. október 16. 16:05
Persze,hogy jöhet.
Lalacs_Hdi
#5
2004. október 16. 16:02
Én benne lennék!

Más PSA konszern nem jöhet?
Zoli saxo
#4
2004. október 16. 15:59
Zoli saxo
#3
2004. október 16. 14:53
Úgy néz ki, hogy valami lesz, több helyen is bent van a pályázatom 2 -t elvállaltam igaz ez csak kis pénz, főleg mellékállásnak jó. Az egyik a Matávnak ügynöki munkája a 29-es területen kell ajánlani a 1551-es előhívó szolgáltatást, mellyel, sokkal olcsóbban lehet telefonálni, mint a Monortellel, és mind ez 300 Ft/hó-ért.
A másik pedig szintén főleg 1 mellékállás, ez áruházak, autószalonok, szervizek látogatásával függ, össze ki kell tölteni a színvonal alapján 1 kérdőívet, az első 400Ft-ot fizet/szerződés, a 2. 2000Ft-ot/kérdőiv.

Ez mellett egy helyen mondták, hogy mehetek 1.-től csak sajna a pénzt még nem mondták meg, ez egy régi kapcsolat eredménye ,távközlési területen kell irodatermékeket árulni többek között a Media Markt-nak,Eletroword-nek, egyébként egy nagyon jó eladható termékek, csak sajna a pénzt még nem tudom, de a kapcsolat miatt gondolom ,hogy nem lesz rossz, ez mellett többen is nyomnak be a reptérre a biztonságiakhóz,többek között a haverom és az édesanyám ,meg az ők fönökei,de ebből csak februárban lesz valami, mert akkor adják át az új 1-est.
Illetve még van egy lehetőség, betegállományba felvetetni magamat ez kb. 60000Ft-kézhez 3 hónapon keresztül és akkor már itt is van a Február és ez mellett lehet csinálni a másik 2 munkát, illetve állandóan állásinterjúkon veszek részt, Pénteken elküldtem az Opel Interatnak ,Sofi-nak a hirdetésére.

Sajnos nem tudom, hogy kik jönnek még, de szerintem mindenki, akit érdekel, el fog erre a topicra látogatni, illetve az én oldalamra is kiírtam illetve még tovább lesz küldve, minden Citroenesnek, szerintem a jövő héten.
Vitya
#2
2004. október 16. 13:50
jo otlet!ha elore tudunk pontos datumot akkor biztosan tudok menni!!kik jonnek meg?
Zoli mivan veled?megoldodtak a gondok?
Zoli saxo
#1
2004. október 16. 13:33
Kedves Citroenesek tervezek 1 találkozót December 18.-ára Lurdy-ház parkolójába.
Minden Citroenes-t illetve még sok mindenkit is aki kedvet érez hozzá.
Jelentkezéseket kérlek ide vagy a most létrehozzót topicba írd.
Sajnos a Citroen klub-os topicot nem igazán látogatjátok ezért gondoltam,hogy létre hozom ezt.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
92 93 94 95 96 97
Összesen 1927 találat 97 oldalon