Sziasztok userek!
Remélem, emlékeztek még a legutóbbi Üllői beszámolómra, nos ez annak a folytatása, ugyanis úgy gondoltam, ha már kijárogatok ilyen amatőr rally-ra, megérne mindegyik egy beszámolót.

Kattints a képen a galéria megtekintéséhez!A mostani beszámolóm Dabas-ról érkezett ahol is 2004.03.13-án a Barta Rally Team szervezésében lezajlott ismételten egy amatőr rally, lényegében egy szinkronpályás verseny. Mint ahogy sejthetitek itt is indult oldalunkról Pepe77 nevű usertársatok és........ no ezt majd a végén! :)))

Erre a versenyre úgymond már népes társasággal indultunk nézelődni és drukkolni. Megduzzadt csapatunk tagjai voltak : Subi78,Maxel és jómagam, Future.
Olyan 11óra magasságában érhettünk le a helyszínre. Első pillantásra igen megfogott mindenkit a helyszín, szép környezet, remek társaság, látványos pálya. Ami egy kicsit elszomorított mindenkit az a résztvevők alacsony létszáma. Olyan 15 versenyautó nevezett a versenyre, ami szerintem elsősorban egy kicsit a szervezési hiányosságoknak volt köszönhető, de ezt nem az én tisztem eldönteni.

Kattints a képen a galéria megtekintéséhez!A nap menete a következő volt : 3 nappali futam, majd ezt követte egy éjszakai futam. A pálya talaja eleinte igen mély volt, hát ebben még igazán nem tudott érvényesülni Pepe77 gépe, ugyanis a kis 1.6-os Opel Kadett a maga 75Le erejével néhol egy kicsit erőtlennek tűnt. Szóval az első felfutás alkalmával nem igazán volt még kedvező a futamidő, de ahogy egyre többen mentek a pályán és a futamok közben egyre többet takarítgatták a pályát a munkagépek, úgy javultak a versenyzők köridejei, köztük Pepe77-nek is!

A nap fénypontja és egyben záróeseménye volt az éjszakai futam. Az utolsó futam elött már úgy nézett ki meglesz a kategória győzelme Pepe77-nek, ezért az éjszakai futamon már csak egy jó biztonsági versenyt kellett futnia. És így is tett!

A verseny végeztével két kupával is távozhatott:

-Kategória győzelméért egy első helyért járó kupával és egy oklevéllel.
-Abszolútban elért 4. helyéért szintén egy kupával és egy oklevéllel.
(itt ehhez az abszolút eredményhez hozzá kell tennem, hogy előtte
összkerekes, turbós autók végeztek ami nem is meglepő, de az
örömteli az hogy csak 1-2másodperccel voltak összesítésben jobbak!!)

Kattints a képen a galéria megtekintéséhez!Hát röviden ennyi lett volna a mostani beszámolóm. Most is születtek újabb barátságok és talán egy-két leendő versenyző is!! :)) Remélem most már egy kicsit ügyesebben, lényegretörőbben tudtam fogalmazni és jobban elétek tárni az újabb élményekkel teli napunkat!!! Még egyszer gratulálok/gratulálunk Pepe77-nek a legújabb sikeréhez! Úgy érzem most is megérdemelne néhány elismerő kommentet tőletek is!!

Végezetül most is hoztam nektek néhány képet, amivel megpróbálom egy kicsit színesíteni eme irományat! (akit több kép is érdekelne azok megnézhetik a https://kep.tar.hu/futuregsi oldalon a Dabas_Barta-Rally_2004_03_13 mappában!)