Cikk: Neon és a rendőrbácsik

Témakör: Tuning
aktuális téma
Neon és a rendőrbácsik

Sok fórumon olvasgattam, hogy ne tegyenek az emberek fel neont, mert ha a rendőrök elkapják, akkor gyorsan ítélő módszerrel helyszínen kivégzik, ez butaság! És sajnos, sok ember kedvét és bátorságát el is veszik! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Roly77
#4180
2011. december 13. 09:00
Hmmm kék neon ! Nekem is volt a kocsim alatt. A pesti rendőrök semmit nem szóltak pedig szépen végig követtek pár száz méteren keresztül. (gondoltam ha már úgyis látták minek kapcsolgassam). Vidéken (várost nem írok) ott meg szépen beállt mögém a benzinkútra és kezdte a cseszegetést."Csak fehér autón meghatározott magasságban....." és mutogatott a rendőr autóra.Ezt lereagáltam a BKV helyszínelős szürke R Clio-t felhozva alapul,hogy máson is van. Erre jöttek a pluszok! Fiatal ember! Le van sötétítve az üveg elől is,és különben is mekkora kerék van ezen az autón....!A lényeg csak adott egy 10es sárga nem nyert kupont ,láthatósági szabálysértés jogcímen!
pomicsabi
#4179
2011. június 13. 16:07
jól tették h megbüntették máskor nem csinál bucsus kocsit
ChemyBG
#4177
2011. június 13. 16:04
fehér és sárga... a többi illegal
sanyigti8V
#4176
2011. június 13. 16:00
oké köszi. Csak mert haveromnak zöld van fent és megbüntették. Megvágták egy 5000sel..:S Csak nem tudtam hogy a fehérre mit szólnak emrt elvileg fehéret szabad. de köszi a segitséget.
pomicsabi
#4175
2011. június 13. 15:58
nekem is ledcsík van fent, 2x3db és nem foglalkoznak vele. Ha a gyári lámpába teszed bele, akkor pánle nem érdekel senkit
sanyigti8V
#4174
2011. június 13. 15:41
Üdv mindenkinek!
Látom sok itt a ledsor ellenes tuner. Azért is bevállalok egy ilyen kérdést. Szóval hónapok óta küszködök a kocsim redszámtábla villágitásával, valamiért isten is úgy akarja szerintem de egyiket kicserélem kiég a másik egy hét múlva.Elvittem egy szakihoz aki nem talált hibát.Szóval meg untam az állandó égő cserét és szeretnék felszerelni egy FEHÉR led csikot amit remélhetőleg nem kell cserélgetni. A kérdésem az hogy ki mit tud róla mennyire kötüszködhetnek érte a rendőrök?? És szigorúan fehér ledcsikról van szó. Legalább ezért ne állitson meg a rendőr úgyis van más amiért megállithat:D Köszi a segitséget. Üdv.
SZÁLLITO 1
#4173
2011. március 12. 12:20
2 fontos dolog. A rendelet amit még anno 1990-ben elfogadott volt azt a komcsik találták ki és azota volt 1 rendszerváltozás nemdebár igaz azt nem modositották mert nem az elvtársak érdekét szolgálja. A másik fele a paraszt mikor megálit ha meg akar vágni ugyis megvág független hogy van e neonod vagy sem. Nekik ki van adva az autosok basztatása a cél mert rolluk még lehet jo sok bört lehuzni másokrol nem éshamár ugyis a zsarukhoz vándorol a lé amit befizetsz bünti gyanánt akkor persze hogy megvág a paraszt.
Astra tune
#4172
2011. február 28. 13:30
Nem egészen.A KÖHÉM rendeleteiben ez is meg van határozva.Pl. külön kiemeli hogy a belső világítás csak fehér lehet.
Viszont az is igaz,hogy a rendeletek felett már egy kicsit eljárt az idő.
Ott van pl. DVD monitorja.Amikor zenét hallgatok úgy szórja a kék fényt hogy három szolicső sem ér a nyomába
Astra tune
#4171
2011. február 28. 13:24
Ebben mi a kunszt?
"Slickért" mindenhol elveszik a forgalmit.
Zsotti89
#4170
2011. február 24. 13:46
gyere ide a környékünkre. most volt a hírekben, hogy az igazoltatás mellé verést is kaptak az ifjak! Itt garantálom, hogy ha a gumid profilmélysége nem megfelelő azonnal elveszik a forgalmidat!
Zsotti89
#4169
2011. február 24. 13:43
A járművön csak olyan fajta, olyan színű, oly módon elhelyezett és annyi világító, illetőleg fényjelző berendezést szabad alkalmazni, amilyent és amennyit a rendelet előír, vagy megenged.
Előír, vagy megenged. Nem másolom be az egész rendeletet, el kell olvasni, és abból kiderül, hogy a fixen felszerelt fényforrásokat hogyan kell elhelyezni, és rögzíteni. Az alvázra szerelt neon ezen előírások egyikének sem felel meg!
Fényjelző, vagy világító berendezésnél előírás az is, hogy ha fel van szerelve működnie is kell, tehát még azt sem mondhatod, hogy csak fenn van, de nem működik. Azzal, hogy egy parkolóban, vagy bármi más közterületen állsz a kocsival, és világít, az már alkalmas a többi járművezető figyelmének megzavarására, megtévesztésére, tehát megint csak nem szabályszerű!
actafool
#4168
2011. február 24. 13:42
hát nemtudom párszor álltam már az éppen szolgálatban lévő rendőrauto látókörében világító alvázneonnal rá se bagóztak
Lacika0002
#4167
2011. február 24. 13:41
nee az bankjegy ellenörzö UV fény
pomicsabi
#4166
2011. február 24. 13:41
pedig csak zárt pályára engedélyezett, vagy magánterületre
Natalie
#4165
2011. február 24. 13:39
ha körbeneonoznám a caprim akkor biztos meg tudnám magyarázni a rendőrnek hogy az szerelőlámpa.
Éjszaka amikor futóművet állítok az világít nekem hogy lássak
actafool
#4164
2011. február 24. 13:38
Amugy tényleg tény hogy állóhelyzetben haználható ezt már nekem is kismillió rendőr megmondta persze azt is hogy csak guruljak vele előlrébb 2 centit máris megbüntet érte
Zsotti89
#4163
2011. február 24. 13:38
persze, a kipufogód állandó javításra szorul, és a kék színnél jobban érzékeled a teret....
Tudjuk, de ha ezt előadod a rendőrnek, minimum meginzultál a gumibotjával...
Lacika0002
#4162
2011. február 24. 13:37
a kék küszöbneon csak szerelő lámpa
pomicsabi
#4161
2011. február 24. 13:37
pedig illegális, ha látszik ha nem. Belülre rakhatsz bármi szart
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 4180 találat 209 oldalon