HELP!!! ELLOPTÁK!!!

Témakör: Tuning
Roccsa
#14
2017. március 29. 11:52
Ebben nagy igazság van sajnos...
TC
#13
2017. március 29. 08:19
Igen, airride.
A képeken is látszik, hogy le volt engedve az autó, úgy parkolt.
Tehát hagyományos emelőt így alátenni lehetetlen.
Ergo nagyon fel voltak készülve a műveletre.

Az meg, hogy ki mit látott, inkább hagyjuk...
Ha baj van, soha nem lát senki semmit.
Bezzeg, ha a szeretődet viszed haza, akkor mindenki előbb látja, minthogy odaérnétek...
szabi.s
#12
2017. március 28. 21:07
Igazad van, és a kulcsszó ahogy írtad a normális kerékőr. Kevesen vesznek.
-Bandi-
#11
2017. március 28. 17:19
Valaki azt hitte mekkora poén csak úgy meghirdetni... szerintem már megbánta
Roccsa
#10
2017. március 28. 11:49
Na ezaz... egy ritka felnit ellopni, majd eladni itthon nem egyszerű.
Tegnap láttam fb-on, hogy feltették 220 ért a felnit, majd törölték is gyorsan a hirdetést, de valaki lefotózta.... De már este nem láttam hogy meglett e a tolvaj.
YELLOW
#9
2017. március 28. 11:47
oké, hogy kifigyelték, meg követték, és ha több 100 km-t ment volna, akkor is követik? vagy én úgy képzelném, hogy valami bűnbanda hálózat lett volna, és akkor több autóra rámennek. ha pedig ennyire megvolt ültetve közlekedni sem lehetne vele... ebből gondol az Air Ride-ot, és nem ültetve parkolt. másképp hogy emelték volna meg. rendőrség? nem volt kint nyomokat rögzíteni stb?
sajnálatos az biztos, de értelme nem sok volt, hacsak nem külföldre ment eladásra. itthon figyelni fogják.
Gsrobi
#8
2017. március 28. 11:34
Nem életszerű hogy nekiálljanak az utca özepén szenvedni vele hacsak nincs hozzá kulcsuk. Egy normális kerékőrt amin ráfogás ellen pl. edzett elforgó gyűrű van kiműteni nem 5 perc.
YELLOW
#7
2017. március 28. 11:22
nem valószínű, hogy így leengedve állt a parkolóban. gondolom Air Ride van alatta és fel volt emelve a parkolóban.
szabi.s
#6
2017. március 28. 11:03
Sajnos, ha kitalálták, hogy elviszik, akkor a kerékőr nem sokat ér, mert biztos felkészültek rá. Pláne egy takarófedeles felninél, ahol a fedél levétele után jobban hozzáférni a csavarhoz.
Roccsa
#5
2017. március 27. 11:48
Láttam fb on, hogy osztogatják.
Erre nagyon fel lehettek készülve, hogy egy porig leültetett autó alól kilopják ezeket a felniket, hiszen emelőt csak úgy nem tesznek alá....
Remélem mihamarabb meglesznek a tolvajok, de legalább a felnik!
TC
#4
2017. március 27. 11:43
Egyértelműen kifigyelték az AMTS-en és vszleg követték.
Fel voltak készülve, mivel - ahogy a képen is látható - az autó porig van ültetve, tehát nem lehetett egyszerű ilyen formában felemelni sem...
Férgek...

(mellesleg én sem mertem volna otthagyni egy lakótelep közepén éjszakára, de ez még nem ok arra, hogy lopják, ami mozdítható... )
Gsrobi
#3
2017. március 27. 11:35
Az szép, egy (vagy 2) kerékőr nem ártott volna rá
TC
#2
2017. március 27. 10:38
TC
#1
2017. március 27. 10:37
Ismerős nevében kérem a segítségeteket!!!
Ma reggelre virradóra történt...
Mindenki járjon nyitott szemmel, please!!!

".....9-17x12 BBS RF, ilyen méretekkel vszleg ez az egy van az országban... Kettő fekete, kettő piros kupakkal...."

Okos kommentelők kíméljenek!!!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!