Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
YELLOW
#17022
2023. december 09. 19:18
Carga Máxima - Overhaul - Ismeretlen rakomány: gyengusz. iszonyat csalódás. gyenge színészi teljesítmény, gyenge CGI. még viccnek is rossz. akkora baromságok vannak benne, hogy az már fájdalmas. 3 pont.
YELLOW
#17021
2023. december 08. 21:33
Oz the Great and Powerful - Óz, a hatalmas: nem tudom anno erről miért nem írtam, pedig láttam. látványos, klasszikus, pedig 2013-ból van. kicsit a dinamika változó, de elég jól építkezik. 6,5 pont.
YELLOW
#17020
2023. december 08. 21:17
Where Hands Touch - Védelmező kezek - Szerelem a gyűlölet idején: nem új a téma, a lágeres rész, még magyar filmben lévőre is nagyon hasonlít. számtalan szemszögből láthattuk már ezt. még is megbotránkoztatott ebben a filmben. mondjuk a mai világ vallási háborúi, népirtásai se tetszenek. ahogy idősödöm, egyre jobban borzasztónak tartom, ami akkor történt. a film rendben volt szerintem. hibát nem nagyon tudok mondani. talán annyi, hogy drámai hatások nem voltak túlfeszítve. és talán elbírta volna jobban. 7 pont.
YELLOW
#17019
2023. december 07. 22:39
Marcel the Shell with Shoes On - Marcel, a lábbelis csiga: nem tudom ehhez mit kell szedni, ezt megírni, és pláne leforgatni. próbál humorosnak tűnni a kis vékonyka hang miatt, de ez nem vígjáték. ez inkább dráma szeretne lenni, csak nem sikerül. sikerülne, de ahhoz olyan élethelyzetben kell lenni szerintem. tehát ez réteg film. nem szeretem az ennyire, már csak azért is művész film akarok lenni. sok aprólékos munka volt vele, de mint néző azt kell értékelnem, ahogyan rám hatott. 5 pont.
YELLOW
#17018
2023. december 07. 20:06
The Monkey King - A majomkirály: hát engem most ez sem kötött le igazán. próbáltam felvenni a fonalat, hogy hátha... de nem. megnéztem, ezen is túl vagyok érzésem van. 5 pont.
YELLOW
#17017
2023. december 06. 22:30
Lockout - A titok nyitja: gyengusz sci-fi akció 2012-ből. történet nulla kb, úgy értem semmi új, klisés, egyszerű. pár beszólogatós párbeszéden kívül sok értékelhető nem nagyon van benne. CGI talán több a kelleténél, de legalább nem rosszak. 4,5-5 pont max.
YELLOW
#17016
2023. december 06. 22:25
バイオハザード:デスアイランド - Biohazard: Death Island - Resident Evil: Death Island - A kaptár: A halál szigete: hát ez.... azt hittem a filmből még mindig kihoznak valamit. de ez full "kamu". a grafikával amúgy nincs gond, elég jó, bár nem mindenhol. egyébként nem egy nagy eresztés, sőt inkább gyenge ez a japán verzió. 4 pont.
YELLOW
#17015
2023. december 05. 22:34
MacGruber: erre nehéz szavakat találni. 2010-ből való paródia lenne. láttam már ilyen filmeket, hasonló is a stílus, de ez mintha túltenne az eddig látottakon. kínos, erőltetett. néha van egy kis felvillanás valami jóra, de annyi. az a baj, ez akkor sem tetszett volna. a 90-es években, tízen pár évesen biztos nevettem volna. 3,5 pont.
YELLOW
#17014
2023. december 05. 20:34
Lola Versus: egy újabb régebbi, 2012-ből. a sztori ismerős, vagyis volt már nagyon hasonló. ugyanebben az évben jelent meg a Frances Ha, szintén Greta Gerwig főszereplésével. érezni némi kapcsolatot, nem csak a szereplő miatt. annyira nem kötött le, elvesztettem az érdeklődést. 4,5 pont.
YELLOW
#17013
2023. december 04. 22:19
Juega Conmigo - Come Play with Me - Játssz velem: valami mexikói vacak. gyenge. a kislány szinkronhangja annyira idegesítő, hogy az maga horror. 3 pont.
YELLOW
#17012
2023. december 04. 22:10
L'écume des jours - Mood Indigo - The Foam of the Days - Tajtékos napok: hát ez a film beteg. mint egy rossz álom, vagy ilyennek képzelem, mikor valaki tudatmódosító szer hatása alatt van. értem, hogy valami regény, meg ilyesmi, de ha ilyen a könyv... nekem ez szinte borzalmas volt. de ezt lenyelve, mögé látva, de mégis figyelembe véve, amit érzek, azt mondom 4 pont.
YELLOW
#17011
2023. december 03. 22:19
Gladiatori di Roma - Gladiators of Rome - Not Born to Be Gladiators - Gladiátorok gyöngye: mese 2012-ből, az olaszoktól. a zene is olyan kedves, kelekótya mese. de sajnos a felénél leoltották a villanyt. csak a vége felé tértem magamhoz. grafikailag nincs vele probléma, igényesnek hat. sztori egyszerű. kisebb kortól is javasolt. 5,5 pont.
YELLOW
#17010
2023. december 03. 19:36
A Haunting in Venice - Szeánsz Velencében: szódával elmegy. olyan, mint a többi. nem egy Sherlock Holmes. sokan azt írják ez volt a legjobb az eddigi részekből, én nem annyira érzem ezt. 5 pont.
YELLOW
#17009
2023. december 02. 22:02
Crypto Boy - Kriptokölyök: alapvetően rendben volt a film. bár a történet elég egyszerű, és kiszámítható mi lesz a vége. mint nagyjából minden hasonlónak. csak ennek a "sikersztorinak" túl hamar lett vége. 6 pont.
YELLOW
#17008
2023. december 02. 18:25
Old Dads - Vén csókák: hát én eléggé tudtam azonosulni ezzel. én is boomer vagyok. kissé vulgáris, de hát ebben is csak magamra ismertem. olyan a poénja, hogy akár sírni is lehetne rajta, ami elé görbe tükröt tart. valahol 6-6,5 pont között van.
YELLOW
#17007
2023. december 01. 22:33
The Dinner - A vacsora: ahogy kezdődik simán rávágtam, hogy ez egy Woody Allen film lesz, kizárt, hogy ne legyen köze hozzá. és nincs. pedig pont olyan, mint az ő filmjei. idegesítő szereplők, zene. művész filmnek akarna látszani, de inkább katyvasz. vagyis azért gondolom ezt, mert nem teljesen értettem mi a mondanivalója. valami regény alapján készült, hát tutti nem olvasnám el. 3,5 pont.
YELLOW
#17006
2023. december 01. 19:46
Friends with Kids - Barátok babával: kellemes kis romantikus vígjáték 2011-ből. semmi extra, de mégis újdonság egy picit, pedig régi film. 6 pont.
YELLOW
#17005
2023. november 30. 22:40
Batman and Superman: Battle of the Super Sons - Batman és Superman: A szuper ifjak csatája: szerintem ez majdnem, hogy borzalmas. bugyuta, gyenge, dedós szöveg és párbeszédek. nekem ez lehúzta az egészet, nagyon nem is tudtam másra koncentrálni. 4 pont.
YELLOW
#17004
2023. november 30. 20:35
Un plan parfait - A Perfect Plan - Véletlen boldogság: valami hasonlót mintha már láttam volna, legalábbis a zuhanyzós rész, amikor a szőrtelenítő krémet adja oda sampon helyett, az ismerős volt. 2012-es film. tipikus francia mondhatni. van benne jó pár muris rész. de láttam már ettől jobbat. 6 pont.
YELLOW
#17003
2023. november 29. 22:56
Escapee - Üldözés: ebben semmi horror nem volt. vagyis de, maga a film minősége. mint egy TV film kategória. pedig elvileg nem az, bár bevételekről nem találtam infót. de a szinkronhangok, a rendezés, a gyenge szereplők se mozi filmre utalnak. meg lehet nézni, de sokat ne várjunk tőle. 4 pont nagyon max.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Összesen 17351 találat 868 oldalon