Mit hogyan egy találkozószervezéssel?

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Mit hogyan egy találkozószervezéssel?

Minden találkozós fórumhoz, ami hivatalos találkozó, rendezvény, vagy bármilyen autós összejövetel, a fórum megnyitása előtt engedélyt kell kérni a Carstyling szerkesztőségétől!

Elérhetőség: [email protected], a címre küldd el a rendezvény rövid bemutatóját, programtervét, és a belépőjegyek árát, ha korábban már szerveztél hasonlót, akkor arról információkat (weboldal, képek stb). Csatold továbbá azt is, hogy milyen együttműködést tudsz felkínálni a Carstyling.hu számára.

Támogatni kizárólag non profit rendezvényeket áll módunkban, a megszaporodott színvonaltalan szervezések, valamint a tunerek sorozatos félretájékoztatása miatt azonban minden fajta elbírálást szigorúan veszünk. Természetesen van mód belépős rendezvényt hirdetni is, a részletekről szintén a fenti módon, és a fenti címen érdeklődj.

http://www.carstyling.hu/forum_help.php#talalkozo

A találkozók reklámozása az oldalon minden formában tilos!!!
Sem user oldalakon, sem más fórumokban nem lehet hirdetni!

Aki ezt teszi BAN-t kap, esetlegesen a találkozó is törlésre kerülhet az oldalról!!!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5
davidsz
#100
2010. június 10. 19:44
Minden találkozós fórumhoz, ami hivatalos találkozó, rendezvény, vagy bármilyen autós összejövetel, a fórum megnyitása előtt engedélyt kell kérni a Carstyling szerkesztőségétől!

Elérhetőség: [email protected], a címre küldd el a rendezvény rövid bemutatóját, programtervét, és a belépőjegyek árát, ha korábban már szerveztél hasonlót, akkor arról információkat (weboldal, képek stb). Csatold továbbá azt is, hogy milyen együttműködést tudsz felkínálni a Carstyling.hu számára.

Támogatni kizárólag non profit rendezvényeket áll módunkban, a megszaporodott színvonaltalan szervezések, valamint a tunerek sorozatos félretájékoztatása miatt azonban minden fajta elbírálást szigorúan veszünk. Természetesen van mód belépős rendezvényt hirdetni is, a részletekről szintén a fenti módon, és a fenti címen érdeklődj.

http://www.carstyling.hu/forum_help.php#talalkozo

A találkozók reklámozása az oldalon minden formában tilos!!!
Sem user oldalakon, sem más fórumokban nem lehet hirdetni!

Aki ezt teszi BAN-t kap, esetlegesen a találkozó is törlésre kerülhet az oldalról!!!
ChPh
#99
2007. május 04. 21:02
Ballagás volt ma, meg lejártam a lábam a városban
lucifer207
#98
2007. május 04. 20:54
ha segítettem valamiben...nagyon szivesen
Gáspár
#97
2007. május 04. 20:54
KÖSAZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET!!!
lucifer207
#96
2007. május 04. 20:53
szia..neked is szép hétvégét
lucifer207
#95
2007. május 04. 20:53
miben fáradtál el?meloztál?
nikitagirl
#94
2007. május 04. 20:52
na jól van...én is léptem.
Kellemes hétvégét Mindenkinek!
lucifer207
#93
2007. május 04. 20:52
megnézem már a honlapom mi van ottan.....lasan beindul arra is az élet
ChPh
#92
2007. május 04. 20:52
lucifer207
#88
2007. május 04. 20:49
én nemrég értem haza Csillebércről..kifogtuk befelé menet a bankos bulis lezárást.....
nikitagirl
#87
2007. május 04. 20:49

az viszont jól hangzik...


nekem területért volt már ilyen...ha a rendezvényre kap két vip jegyet akkor okés a terület....hülye aki nem él vele
Adam Vito
#86
2007. május 04. 20:49
jaja... ha nem tudsz úszni ne mássz fára mert elüt a vonat
lucifer207
#85
2007. május 04. 20:49
bizony...próbálkozni kell.......mint a kiskutyunak..egyszer csak betalál
Adam Vito
#84
2007. május 04. 20:48
na viszont lépek kocsikázni egyet a Cityben...
ajánlom az ittülőknek is
lucifer207
#83
2007. május 04. 20:48
erről beszélekhülye hasonlat...de én sem megyek az ürbe,mikor még kikpzést sem kaptam
Adam Vito
#82
2007. május 04. 20:48
jóhogynem helium
nikitagirl
#81
2007. május 04. 20:47
na hát az viszont jó dolog...
főleg ha van reklámozó anyag, bevontad és kész...
ilyen alapon szeritnem mindenkinek vannak ismertségei...amit ilyen esetben ki tud használni...csak probálkozni kell
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5
Összesen 100 találat 5 oldalon