Budapesten hol műszakiztassam autóm?

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Budapesten hol műszakiztassam autóm?

Sziasztok! Szereetnék segítséget kérni tőletek, hogy hol találok pesten olyan szervízta ahol kötekedés nélkül leműszakiztasság autómat. Nem nagy átalakításon esett át de szeretném ha zökkenőmentesen menne a dolog. Nem akarok 2x annyit fizetni érte csupán csak egy emberséges helyen szeretném leműszakiztatni az autóm és esetleg elnézik a xenont.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
gskill
#35
2009. december 22. 18:53
én az oldal fóliára gondoltam...
Am nem tom honnan veszed ezt a stílust, de vegyél vissza az arcból...
Felőlem bemagyarázhatod magadnak h az angelt tök szabályosan használod, de amint meglátnak, már zavarnak el téged a francba... A műbizonylatokkal meg kitörölheted, mert bárki tud magának nyomtatni... Amíg nincs benne a forgalmiban, addig nem köteles a rendőr elfogani... A többi csak a jóindulatán múlik, de leginkább a te hozzáááláásodon.. De ha ilyen hangnemben beszélsz a rendőrökkel is, akk sanszos, h rövid határidőn belül nagyon sokat fognak rólad leakasztani...
VWThamas
#34
2009. december 22. 16:18
Butaság a hátsó lámpa kérdés, több mint egy éve fut így az enyém és egyszer nem tették szóvá pedig párszor leigazoltattak.
Az első morcosításod bőven elfér még.
Ennél sokkal vadabb behúzások is vannak.
somgaga
#33
2009. december 22. 16:18
na akkor szerintem lehet törölni a topicot
Gebriel
#32
2009. december 22. 16:18
ott a rendőr volt a hülye vagy téged akart bepalizni

nekem utánygyártott az összes első lámpám mivel volt már törött az eleje a kocsinak, de melóhelyemen töröt Mazdákat javítunk és az esetek 90% utángyártott lámpát szerelünk fel az ügyfélnek és még amikor vizsgára visszük nekik (rendes hivatalos KPM vizsgabázisra) az autójukat még nem szoltak ilyenért
somgaga
#31
2009. december 22. 16:17
hát irigy rendőr volt

nekem lesték már körbe a kocsit műbizonylatról. elől 70% ig lehet sötétíteni hátul meg 5% első szélvédőt addig lehet amíg lehajlik a napellenződ. 5% fóliával.
Nekem azért csak 89% elől hogy a szinezett üveggel is bővel beleférnyen a 70% ba.
somgaga
#30
2009. december 22. 16:14
biztos van olyan ami nem felel meg.
de igazából ha benne van a jelzés szerintem nem szólhatnak .


Egyszerűen kapott egy E minősítést azt azt jelenti , h forgalomba hozható.

Norbii
#29
2009. december 22. 16:12
jólvan akkor így van...
nem fogok vitatkozni ezen amikor a szemem láttára akarta elvenni a forgalmim ezért a rendőr!
Norbii
#28
2009. december 22. 16:11
hát próbáld meg...nekem a műbizonylatról le akarta nézni a yard a bélyegzőt, hogy akkor a fóliást is feljelenti aki kiadta erre a papírt (az enyém mondjuk koppfekete).
Gebriel
#27
2009. december 22. 16:10
ha utánygyártotként is hülyeség lenne, mert ha valaki megtöri az autóját nem mindenkinek van drága gyári lámpára pénze, főleg ha irreálisan drága
Norbii
#26
2009. december 22. 16:07
utángyártottra gondoltam...
somgaga
#25
2009. december 22. 16:07
elől is van fólia 89% os műbizonylatos az is

Ezzel a lámpás dologgal tudnék vitatkozni. Mindenesetre a hátsót vissza is lehet rakni. Első lámpa marad mert nincs másik. Amúgy még a morcosítás is engedett megvan hány %ot lehet a lámpa felső részéből kitakarni én úgy tudom.
Gebriel
#24
2009. december 22. 16:06
"az e jelzéses lámpát meg meg lehet baszni, mert állítólag azt is hivatalosan csak zárt "pályán" használhatnád "

ez hülyeség a gyári lámpák is E jelzésűek akkor azokat is csak ott lehetne használni
Norbii
#23
2009. december 22. 16:03
első-oldalsón nincs fólia?
a szélvédőn asszem megvan, hogy hány cm lehet...:S
az e jelzéses lámpát meg meg lehet baszni, mert állítólag azt is hivatalosan csak zárt "pályán" használhatnád (nekem emiatt már el akarták venni a forgalmit).
somgaga
#22
2009. december 22. 16:03
akkor inkább kifizetem a fólia árát + a műszakit és átmegy a vizsgán és megspórolta 3 órát hogy újra lefóliázzák
somgaga
#21
2009. december 22. 16:00
de vicces vagy

fólia lehet elől ameddig a napellenző lehajlik... Mert mi van ha lehajtott napellenzővel megyek? Már nem megy át a vizsgán? Amúgy műbizonylatos a fólia. Első hátsó lámpa E szabványos jelzés benne. Azokkal már műszakiztatva volt. Azt meg hogy a motorhoz nyúltam nem tudja meg senki ,ha elviszi vezetgetni úgy jelentem fel ahogy van. Nem teljesítménymérésre viszem hanem fékpróbára . ha meg nem tudja melyik a gáz és a fék ...

Gebriel
#20
2009. december 22. 15:55
40-50 az drága hely, nekem 32 volt a vizsga most novemberben, semmi nem lett visszalakítva az autón és még benne volt, hogy a B rendszám engedélyezése is előre
Norbii
#19
2009. december 22. 15:53
vissza kell dobni a gyári lámpát...a fólia valóban gázos, de motr miatt nem hinném, hogy szólnak
jumpman
#18
2009. december 22. 15:50
Yaya!
Úgy 40-50 ropi a vizsga biztosnak és már át is ment!
Adam0515
#17
2009. december 22. 15:48
priviben keress meg!!!
gskill
#16
2009. december 22. 15:47
vagy fizesse meg a donálós műszaki árát
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!
1 2
Összesen 35 találat 2 oldalon