5letek az oldalhoz

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
5letek az oldalhoz

Ide várjuk az új ötletek, hogy mivel fejleszthetnénk az oldalt, mivel lehetne még jobban áttekinhető, kezelhető!

Megkérnék MINDENKIT arra, hogy ne itt OFF-oljon, van arra elég topic. Ha valaki ír egy ötletet, és 100 bólogató smiley érkezik rá, akkor lehet a szerkesztők nem lapoznak vissza... Ferencz

EDDIG REGISZTRÁLT ÖTLETEK

ÖTLETEK AZ ÚJ KÉPNÉZEGETŐHÖZ

LEGFRISSEBB DOLGOK (aug. 24)


Továbbra is várjuk az ötleteket!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Piet_
#6072
2013. június 24. 19:45
Bár biztos volt már ez is de, az sem lenne hátrány ha egy-egy hozzászólást még néhány percig lehetne saját hatáskörben, módosítani, esetleg törölni.
Swifti
#6071
2013. június 24. 17:11
Adam Vito
#6070
2013. június 24. 16:57
Amilyen egyszerű mód meg lehet nézni userautókat, nem érdemli meg az autótolvaj társaság, hogy egy autót, város/környék szinten be tudjanak csekkolni... szerintem... Meg lehet nézni, kb senki se tölti ki a pontos várost...
Swifti
#6069
2013. június 24. 15:19
pedig biztos van jópár user aki nagy pc guru
TaaT
#6068
2013. június 24. 15:16
kb 100x

azt hogy a beépített képfeltöltővel kéne csinálni vmit már meg sem említem...
Swifti
#6067
2013. június 24. 15:12
jólenne ha lakóhely alapján is lehetne keresni felhasználókat, de gondoltam írták már páran
hobizoli
#6066
2013. június 24. 15:07
csókolom, az lenna kérdésem, hogy úgy 2020-g bezárólag lehet arra számítani esetleg, hogy a júzer allíthatja be pl a profijában vagy egy cookie-val megőrizve, hogy mennyi hozzászólást listázzon neki a fórummotor per oldal by default?

kb faszom kivan ezzel a 20-s alapbeállítással, kibasztottul qrva unalmas állandóan átállítgatni

Zoli28
#6065
2013. június 24. 11:18
Hy jo lenne telefonos alkalmazást csinálnánk okos telefonra könnyebb lenne az alkalmazás mint sima internetes oldalon lépek be mert igy zavaros kinagyitani zavazni meg stb vagy valami egyszerübb megoldás telefonon ha nem tudok gép elé ülni???
HRT
#6064
2012. szeptember 17. 09:33
Köszönöm a választ! Elfogadom, amit írtál, bár nem mindenben értek egyet veled
Gebriel
#6062
2012. szeptember 16. 21:39
A Rat az stílus nem kategória, de ezt már régebben már próbálták másik is annak vetetni és az adminok mondták , hogy nem kategória az.

Gyári sport optika meg dolgok is utólag egy stílus mint kategória.
Az, hogy szerinted nem tuning más szerint az és elvben igazuk is van még ha gyári is, de minden az autón történő fejlesztés finomítás változtatás tuning még ha gyári dolgokkal is van megoldva. Igaz mindegyik más mértékűnek szintű. Az ilyen gyári dolgok is mértékűnek venném, mivel gyári más találta ki és csinálta meg, a tulajnak csak meg kell vennie és felszerelnie.Az egyedileg kitalált és legyártott dolgok magasabb szintűek.
Quad
#6061
2012. szeptember 16. 21:34
Szia!
Igazából megválaszolták helyettem a kérdést, viszont az egy jó ötlet, hogy az adatlapon fel lehetne tüntetni, hogy milyen stílusban épít (legalábbis mire törekszik) az illető. Bár vita biztosan lesz ebből is épp elég. A RAT-et nem tenném külön kategóriába, mert ha a szigorúan vett stílust nézzük, akkor az jóval több, mint hogy rozsdás a kaszni, sok ilyen gépben több munka van, mint egy hagyományos értelemben vett gépnél. Ugyanez a helyzet az általad említett "gyári tuningolásokkal" (az az irányzat hivatalosan egyébként OEM, vagy OEM+ néven fut).

És igen, van értelme ide írni, mert a legtöbb fejlesztés a Ti véleményeitek alapján történik. Sok minden van most is folyamatban, és sajnos annak is meg van az oka, hogy miért halad ilyen lassan, de ennek nem szeretnék belemenni az ecsetelésébe - próbálunk haladni a korral és az árral.
HRT
#6060
2012. szeptember 16. 21:20
Stílusokra nem szabad bontani, mert abból tényleg nagyon sok van. Viszont van még kategória, pl.: rat (ami az utóbbi időben elterjedt, bár én nem látom értelmét, de van), aztán vannak azok, amik gyári "tuning" alapján készülnek (pl.: egy sima Audi-ból full S-Line-t készít az illető), ez szerintem nem tuning
Gebriel
#6059
2012. szeptember 16. 21:00
Kategóriákból nagyon nincs már választék, stílusokban van sok, de abból megy annyi van, hogy nagyon ismerni kéne a adminoknak minden egyes stílust.

És mi lenne azokkal akik több stílusból is merítene és nem egy adottnak megfelelően építik az autójukat?
HRT
#6058
2012. szeptember 16. 20:53
Nem tudom, hogy egyáltalán olvassa-e valaki vagy van-e értelme ide írni, de a topik címe önmagáért beszél. Javasolnám a kategóriák újragondolását és/vagy bővítését az aktuális autóépítési módszereknek, szokásoknak megfelelően. Így a modoknak is könnyebb dolga lenne és a userek nagy százaléka nem szarná le a kategóriákat és mutatná azt, amiért valójában létezik. Köszönöm a lehetőséget
HRT
#6057
2012. augusztus 26. 15:43
vwmarci
#6056
2012. augusztus 26. 15:12
szerinted??? :)
ez az oldal alapból őskövület...
ezt nem toldozgatni foltozgatni kéne, mint a magyar utakat, hanem írni egy új motort rá... ami kompatibilis a 21. századdal.
és ezt nem fikázásból írom. ez tényleg nagyon régi oldal...
HRT
#6055
2012. augusztus 26. 14:46
Nem szemrehányásképpen kérdeztem, hanem kíváncsiságból, hogy mire lehet számítani
vwmarci
#6054
2012. augusztus 26. 14:44
vwmarci
#6053
2012. augusztus 26. 14:44
majd 2037-ben :)
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 6072 találat 304 oldalon