Nógrád megyei Streetracing??????

aktuális téma
Nógrád megyei Streetracing??????

Tud valaki valami ilyesmiről? Érdekelne a dolog de még sosem hallottam róla. Vagy ha nincs csináljunk!! Várom a jelentkezőket! Dumáljuk meg!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
carlos2101
#12
2005. november 22. 14:49
Szintén nógrádi.
Rétság city mellett.
evil6
#11
2005. november 19. 10:08
Hozzászólás törölve -- admin
szugyi
#10
2005. november 14. 15:27
Szintén Gyarmati.
ndanika
#9
2005. június 23. 21:09
faxa. most láttam csak meg hogy van ilyen topic. a múlt héten költöztem vissza a Lórántffy koliból....
GPont
#8
2005. január 06. 17:43
Hogyne lenne sztrítrészing!
Amint az útra leesnek a plusz lóerők, mindenkiből versenyző lesz!
Pár éve éjszakánként elég soxor jártunk a Salgótarhány környéki hegyekbe csapatni, azóta nemtom mi van a többiekkel. Kimaradtam abból a körből, és ritkán találkozunk
NSR
#7
2004. november 04. 16:52
én gyarmati vagyok
Szkipy
#6
2004. október 23. 20:32
Eggyájtalán van még olyan????
Ott történ asszem a baleset!!!igaz?????
prostreet
#5
2004. október 13. 20:37
Bocsi hogy csak most néztem fel ismét ide, de nem volt időm. Kössz a tippeket. Majd valmikor lehet fejest ugrok egy szervezkedésbe. Természetesen szólok nektek is!
Hellhammer
#4
2004. október 08. 10:25
Valamikor a Nógrád Megyei Hírlapban volt egy olvasói levél, amiben a Bgyarmati nemtom milyen út (asszem a főút, nemtom mi a neve) mellett lakók kérik a strítrészereket, hogy hagyják abba, mert nagyon zavarja őket éjszaka. Utána volt még egy cikk erről a dolgoról.
Szal ebből gondoltam, hogy Bgyarmaton nyomulnak a srácok
Itt Salgótarjánban a külső pályaudvar melleti rakodóterületen szoktak szlalom versenyeket rendezni, csak bukósisak és autó a követelmény (talán jogsi is, de ez nem biztos).
carlos2101
#3
2004. október 08. 10:12
Szintén Nógrád megye!!!!
Gyarmat környéke.
A gyarmati ipari park környékén lenne is egyenes szakasz sztem.
Hellhammer
#2
2004. október 08. 10:01
Hi!
Én is Nógrád megyei vagyok Nem nagyon tudok ilyesmiről, de pár srác szokott csapatni néha a starjáni Shell kútnál.
Nem mindig örülök neki, mert eddig már vagy 3-szor majdnem összetörték az autómat (arrafelé lakok)
Állítólag Balassagyarmaton is szoktak nyomulni, de mostanában ráállt a rendőrség...
Egyszer azért én is elnéznék egy ilyesmire, de nem hiszem, hogy nagyon ütném a vasat
prostreet
#1
2004. október 07. 21:37
Tud valaki valami ilyesmiről? Érdekelne a dolog de még sosem hallottam róla.
Vagy ha nincs csináljunk!!
Várom a jelentkezőket!
Dumáljuk meg!
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!