Krómfelni 35e/db 17" ?!?!? vicc ?

aktuális téma
Krómfelni 35e/db 17

hát lehet megvakultam, de krómozott elvileg ez a felni http://www.intergumi.hu/alessio/super/ magasfényű, krómozott ;) akárhányszor olvasom, akkor is krómozott ha ez nem vicc....

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
mateus
#48
2005. május 23. 09:33
Egy krómfelnire ugyanolyan gumi kell mint egy sima felnire. Akkor meg tökmindegy
robin
#47
2005. május 22. 18:40
énszerintem nem a felni a drága! hanem ha gumi kell rá! és azt évent e cserélni,mert lekoptatod!
CodeRed
#46
2005. május 22. 18:38
Ezt a linket is nezzetek megUSA-ból vásárlás
CodeRed
#45
2005. május 22. 18:33
Ezt egy forumon talaltam:

Azonak szeretnék néhány szerintem nagyon hasznos tippet adni, akik Ebay vásárlásra adják a fejüket.
Én már sokszor sokmindent vásároltam az Ebay-en, de láttam, hogy sokan a környezetemben nem tudják, hogy mit hogyan kell/érdemes csinálni. Előszóban csak leszögezném, hogy eddig semmilyen negatív tapasztalatom nem volt. A pénezmért mindig azt kaptam, ami meg volt hirdetve. Esetleg az előfordult, hogy a csomag csak hónapok múlva érkezett meg, de erről nem ők tehetnek, hanem a magyar posta. Egy winchester-t példáúl a fizetéstől számítva 3 munkanapon bellül megkpatam. Szóval álljon itt a problémamentes vásárlás menete:
1, Kinézel egy terméket
2, Rögtön megnézed, hogy a szállítási feltételek között szerepel-e az International Shipping (nemzetközi szállítás) vagy a Europe szó. Ha nem szerpeel, akkor nem küldik el neked Magyarországra és lépj tovább, próbálj meg más terméket keresni, ahol küldik.
3, Ha megvan a termék és küldik magyarországra, akkor nézd meg, hogy a Money Order szó szerepel-e a fizetési feltételeknél. Ha igen, akkor gyorsan, mielőtt még licitálnál, kérdezz rá e-mail-ben, hogy lehet-e BidPay-en keresztül fizetni. Ez most már Western Union, de ugyan úgy a www.bidpay.com címen érhető el. Megkapod a válszat e-mail-ben, hogy lehet-e. Ha lehet, akkor licitálj és imádkozz, hogy ne licitáljanak túl.
4, Ha sikeres volt a licited és te kaptam meg a terméket, akkor várj, amíg megkapod az ebay-től a hivatalos e-mailt, hogy a te licited volt legmagasabb és lépj kapcsoaltba az eladóval.
5, Ha megjött a hivatalos e-mail, akkor lpéj kapcsolatba az eladóval és kérdezd meg az adatokat, amiket az ebay.com oldalon neked ki kell tölteni a fizetéshez, majd töltsd ki az adatokat és fizess.
Persze ehhez jó bankkártya (dombornyomott) vagy virtuális bankártya (pl.:OTP webkártya) szükséges.
Ellentétben a hiedelmekkel, nekem még sosem vontak le sem több, sem kevesebb pénzt, mint amit megadtam, és sosem volt semmi egyéb probléma sem a bankkártya körül. Hacsak az nem, hogy nem volt elég pénz rajta, de hát ez már az én prolémám.
Figyelem! A bidpay levon bizonyos összeget az átutalásokért. Ez az odalokon fel is tüntetik.
Ha össze-vissza litictálsz, és nem küldik Magyarországra a cuccot (nincs Interntaional Shipping vagy Europe a szállítási feltételek között), vagy nem tudsz megegyezni a fizetést illetően, akkor hamar letiltják az azonosítódat, és a rendszer eléggé jól ki van találva, tehát hacsak nincs valami nagy mázlid vagy nem regisztrálsz mondjuk a szüleid vagy ismerősöd adataival, akkor nem fog tudni újra bejutni a rendszerbe. Ez tapasztalat. Nekem már letiltották, és nehezen jutottam vissza. Beleestem abban a hibába, hogy nem kérdeztem rá a bidpay-re. Ő azt nem fogadta el, és nem tudtam másképpen fizetni. A fenti példa egyébként szerintem a legegyszerűbb megoldás a váráslásra az ebay-en keresztül, így aki ezt követi bizotsan nem lesz semmi gondja. Persze előtte azért érdemes kicsit angolul is tudni néhány monatot.
Sok sikert!
promike
#44
2005. május 22. 17:33
POWERBOY-T TUDOM AJÁNLANI...
kekegsm
#43
2005. február 23. 14:20
Itthon minden drága, ezzel csak úgy tudunk kezdeni valamit, ha összefogunk és együtt rendelünk az USA-ból. Úgy oszlik a postaköltség.
ScoobyDoo
#42
2005. február 08. 00:40
hát jah néha elgondolkodtato, hogy 17" ban kromflenit, vagy azon az áron egy pl calibrát

szal tényleg humoros.
ScoobyDoo
#41
2005. február 08. 00:33
amugy amcsiba nem szokott senki se menni innen ? :) Mondjuk kocsival poéntos lenne... de szal valahogy csak belehtne ezeket hozni. OPTX :) te is furmányolj ki vmit ! :) neked is érdek :) csaljál lopjál, csak add olcson :)
azt amugy eltudom hinni, hogy legálissan nem tudod olcsobban adni
takarék
#40
2005. január 29. 16:04
Biztos hülyeségeket írunk de a paraszt próbálkozik ha horror árakkal találkozik
OPTX-V8
#39
2005. január 29. 15:55
CSak tessék próbálkozni.
3autó fér egy nagy konténerbe egy kicsibe meg egy.
Sok okosságot írtok.
Na mindegy.
Majd rájöttök hogy nem így megy ez.
Majd ..
Geraaa
#38
2005. január 29. 15:53
szerintem aki króm felnit akar venni, érdemes felkeresni olyan vkit aki usa-ból hoz be autót. úgy tudom 2autó fér egy konténerbe, és tele lehet pakolni mindennel ha van kapcsolat. és akkor jutányos árú a felni
takarék
#37
2005. január 29. 14:51
fogjunk össze, van itt min 100 db autós aki szeretne ilyen csecsebecssét a verdájára 400 felnivel már csak foglalkoznak
TURBOKUKAC
#36
2005. január 28. 19:51
Gyerekek azért egy dolgot ne felejtsünk! Az USA dolgokból ábránduljatok ki az egy más világ! Amikor rendelni akartam 3 kinti tuning cégtől mind azt mondta hogy légipostán semmit sem küld csak ahjóval és a minimum: 1 konténer amit küldenek,de azt is Amsterdamba vagy Hamburgaba! Úgyhogy felejtsük el hogy kint milyen árak vannak mert csak örök szívfájdalom! Egy két távol-keleti tuningcég áariról már nem is beszélve! DE MI ITT ÉLÜNK EZEN AZ ÁRAKON!
Bughi
#35
2005. január 28. 19:45
szerintem nem a felni a drága hanem a gumi ha ujjat akarsz a felnit max egy kilobol meg lehet venni de a gumi sjna három illnégyszerese!!!
:Norbii:
#34
2005. január 28. 19:41
05Steve
#33
2005. január 28. 19:40
Ha Győr-Moson-Sopron megyei vagy és egy újonnan alakuló tuning club tagja szeretnél lenni, akkor küld el rövid bemutatkozó szövegedet és fényképedet az autódról a [email protected] -ra valamint ha kíváncsi vagy készülő oldalunkra, akkor nézd meg a www.carstyling.fw.hu –n ami egy ideiglenes cím addig, amíg az oldal teljesen kész nem lesz
dirtboy
#32
2005. január 26. 07:48
Hozzáteszem az USA ban
dirtboy
#31
2005. január 26. 07:48
Csak csatlakozni zudok az előttem lévőkhöz, nevetségesk az árak itthon
példaual a képen láthato felniből egy garnitura igaz gumi nélkül de 75 000 HUF egyezik meg..és ez garantált krom
takarék
#30
2005. január 26. 06:30
én már ezen felhúztam magam és értetlenül állok a dologgal szemben.
egy topicban már szó esett erről és ott a szállítással és a vámokkal magyarázta meg a kedves forgalmazó a magas árakatami szvsz nem lehet ennyi.
én is kereskedő vagyok igaz nem autóalkatrészeket adok el, de tudom hogy ha nem teszek rá 100%-os hasznot többet el tudok adni, nagyobb megrendeléseket küldök a gyártónak és kapok mennyiségi árengedményt
nah ennyi...
-jordan6-
#29
2005. január 24. 21:22
ez egy nagyon nagy baj!
de azért én ide sorolom az utak siralmasan minősíthetetlen utak minőségét is...
szvsz többen vennének, csak hát minek? így? mert hülye azért nem...
Ez a fórum átmenetileg lezárásra került!
1 2 3
Összesen 48 találat 3 oldalon