Cikk: Rendőrautó-szabadítás a hóból, Subaru Imprezával

aktuális téma
 Rendőrautó-szabadítás a hóból, Subaru Imprezával

Civil segítségnyújtás Subaru Impreza WRX módra. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Piet_
#5
2014. február 10. 13:29
Soha nem éltem még az USA-ba de eddig akárkivel beszéltem mindeki azt mondta hogy tök normális mindenki, barátságosak, vigyáznak egymás értékeire, pl nem bszák rá a másik autójára az ajtót, meg ilyen apróságok... Nekem szimpatikus az a fajta "életforma", ellennék ott kint szerintem
Roccsa
#4
2014. február 10. 09:25
Ebben igazat adok neked teljesen
Nem értem mi baj van benne, hogy kisegítette, felajánlotta magát, na meg hátha a jövőben elnéznek neki 1-2 apróságot
Stateboy
#3
2014. február 10. 01:07
Kint az USÁban sokkal normálisabbak,emberségesebbek az állampolgárok.. tény hogy a hiradó csak a rosszat tudja közölni róluk.. mert az átlagember ezen 'élvezkedik'.. Sokkal jobban érdekli őket az ember hogy-s-mint léte, mint pl magyarországon.. sokkal közvetlenebbek.. és kint amig nem vandálkodik az ember az autójával, addig ültetheti, rakhat rá bármit.. nem baszogatják. Ott már belátták hogy ez az ember saját maga választása.. a rendőrök ebbe nem szólnak bele..
jettamk2
#2
2014. február 09. 22:37
Nem gondolnám,hogy túl kell színezni ezt az egészet...szép gesztus,ennyi...mondjuk Én se állnék meg egy H astrának segíteni itt abszurdisztánban
Ritschie
#1
2014. február 09. 19:57
Nem volt ott büntetés.Meg nem is volt hangos, ez kb gyári.
De jopofa vidi.
Azt viszont inkább el tuzdom képzelni, h most itt segítettek kezetfogtak mint bajtársak, 2 sarokkal odébb a bevásárlóközpontban pedig elkezdi a subarusoknak osztogatni a bírságot
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!