Cikk: Honda helyett Saab. Mi van?

aktuális téma
Honda helyett Saab. Mi van?

Igazi buktatókkal teli rögös utat járt végig a Saab 9-3 tulajdonosa, amíg elért a lóerők Kánaánjába. Persze még többet akar... Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Astra tune
#18
2013. november 21. 10:51
Szerintem meg a tulaj szándékosan nem nyúlt a karosszériához(vagy esetleg nem is érdekli az optikai tuning).
Így ebben a formában lehet jót "játszani" és "büntetni" az utakon.
Képzeld el magad gazdag ficsúrként amint a több tízmillás csodagépedben utoléred ezt a Saab-ot.Gőgösen rávillogsz hogy "tűnés az útból" majd meglepődve tapasztalod hogy nem hogy megelőzni nem tudod,de még távolodik is tőled pedig a talpadat már égeti a hűtő úgy nyomod a gázpedált.
Én terelésként még két gyerekülést is raknék a hátsó ülésre.
Amúgy nem semmi mennyi idő, munka,kitartás és pénz lehet betolva a technikába.
Gratula.
Peti66
#17
2013. november 21. 09:58
Igen..mondjuk én még azt azért hozzáteném,
hogy egy szép dögös sárvédő szélesítést még elbírna hátul....És már ha nagy turbó
került fel..nos..a hátsó szoknyát is cserélném
ill. ezáltal lejebb kerülhetne vagy 5-8cm-t. a hátsó szoknya...Középre mehetne egy dupla lecsapott
végű kipuff.vég..Na meg a hűtőt kihoznám
az első lökösökkel egy vonalba vagy hangyányival elébe,így akár dupla hűtő is lehetne egymás mögött stb...Meg hát ahogy nézzem még simán elbírna 5-8cm
lefele,anélkül hogy karistolna
Meg lehet ezt Q.rva szépen és jól csinálni,úgyhogy a szem kifolyik...
vik011
#16
2013. november 21. 09:12
Tapasztalat - Saabok köré a svédek komplett iparágat építettek fel, brutál tudás és teljesítmény van ott...
doxam
#15
2013. november 21. 01:11
Ez szubjektív kérdés, én pl. kifejezetten csúnyának tartom a peremes felniket, mert kicsinyítenek optikailag, főleg sötét színben, szal villantani nem szerencsés (amire veszi az ember uTSZára), versenyre viszont tökéletes, mert a küllő úgy tud a legrövidebb lenni és így kevesebb anyag megy a felnibe, rgo könnyebb.De ettől még tetszhet valakinek, csak vannak ilyen opciók is.
Szerintem az autó formája és jellegtelensége kifejezetten csúnya, olyan semmilyen és kicsit gnóm szerű, a következő 9-3 tényleg jobb, a legújabb meg szép.De ez is csak egy szubjektív vélemény, nyilván tetszhet valakinek ez a gép is simán viszont, lenne rá ötletem, hogy lehetne jót kihozni belőle.Ennyit a külalakról.

A technikához maximális riszpekt, iszonyat pénzeket bele talicskázhatott a tulaj, nem semmi meló.Én lehet, 4-5 év után eladtam volna még tuning mentesen és vettem volna egy 2-3 éves a4 1.8T vagy 2.0T quattrot (a külső -sztem szebb-,a 4WD és az alkatrészek + tapasztalat).Ettől függetlenül gratula a géphez
TiposTibi
#13
2013. november 20. 12:30

de attól függetlenül érdekes(-en néz ki) hogy a bal koromfekete a másik meg mintha új lenne
Nevemsincs
#12
2013. november 20. 11:55
valószínűleg a fizika az oka...

gondolom az eredetileg egy kipuff helyére rekatk dupl kivezetésest, ami valószínűleg a hátsó dob előtt/dobból "osztódik"...
a gázok korom meg annyira hülye, hogy a legrövidebb utat keresik a kijutáshoz...
télen valszeg látszik a másikon is a gázok távozása, azonban a legnagyobb mennyiség a baloldalin távozik
TiposTibi
#11
2013. november 20. 11:51
persze mert ott nem jön semmi, de akkor minek rá kettő kipufugóvég? Szebb? Így inkább nevetséges
Leu
#10
2013. november 20. 10:01
Jehhh!!
Szerintem pofás, és mocskosul mehet.
Szeretném ha az enyém is tudna ennyit!
L2106-1
#9
2013. november 20. 09:38
Peti66
#8
2013. november 20. 09:34
Azért nem kormos,mert ott kell mérni az emissziót
De, egyébként,nem volna ez "csúnya"...
Gyöngyház fehér fény+peremes polír gurigák
+Dta aut.hátsó szárny...Mindjárt más volna mindenkinek a véleménye
Suncee
#7
2013. november 19. 23:27
ügyes, jó.
kornél1
#6
2013. november 19. 21:15
az ettől újabb 9-3as szép. ez még csúnya. igy meg pláne. de amúgy jo!
TiposTibi
#5
2013. november 19. 19:18
a jobboldali kipuff dísznek van? Vagy miért nem kormos?
rambus2
#4
2013. november 19. 17:25
kár, hogy frontos...egyébként skandinávok nagyon jók
Masterdriv
#3
2013. november 19. 16:40
Nekem Zoli filmezte le anno az első 12sec-es futamomat!
Köszi Zoli!
Borisz80
#2
2013. november 19. 16:32
Nevemsincs
#1
2013. november 19. 16:29
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!