Hell Energy Drink Salgó-Gemer Rally ORB, Szlovák bajnokság, Historic rally 2010. május 22-23.

A magyar-szlovák közös rendezésű bajnoki futam a pénteki gépátvételekkel kezdődik Salgótarjánban. Szombaton három dél-szlovákiai pályán összesen hat szakaszt teljesít a mezőny, majd az ózdi stadionban következik a szupersperciál. Vasárnap Zagyvarónához és a Kisterenyei Körgyorsokra kerül sor.

Akkor egy kis élménybeszámoló :) … 2010.05.23 végre elérkezett a várva várt nap .. =) 6:00-kor kelés… irány Zagyvaróna =) Meg is találtuk a jó kis helyet =) Sajnos a verseny késett egy kicsit.. mint mindig :D 8:00 helyett 8:35-kor jött az első autó :D Valahogy már nem volt meglepő.. =) Nagyon jó volt a verseny szépen pakolgatták keresztbe a kocsikat a kanyarokba :$ Az a baj erről nem lehet sokat írni, mert ezt látni kell meg érezni .. meg persze szagolni :D:D:D Sajnos a versenyt bekellett fejezni, mert olyan vihar lett, hogy inkább lefújták… =( Majd ismét kisütött a nap és Salgótarján központjába volt a díjátadás… Amin persze rengetegen voltak =)

Aki esetleg volt megírhatná komiba, hogy látta az idei salgói futamot =)

Meg persze a képeket is tessék nézni nagyon pöpec gépek voltak ;)