Opel Astra F tuning

Témakör: Tuning
aktuális téma
Opel Astra F tuning

Mindenki ide, akinek F Astra-ja van és már alakított rajta valamit!!! Képek, linkek, videók, tanácsok, szerelési tippek, általános eszmecsere, ötletek ...

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
albatrosz
#2825
2017. november 20. 20:20
Sziasztok!
Testvéremnek szeretnénk venni egy új rádiót az autójába, amin van USB port is. 1996-os Opel Astra F-je van, 3 ajtós. A régi rádió elromlott, és újat szeretnénk, de sajnos nem vagyunk jártasak a témában. Tudnátok segíteni / ajánlani? Köszi
Üdv!
laco22
#2824
2017. január 29. 18:42
Illetve még egy kérdés: visszatettem a vezérműszíjat, kellett feszítenem a vízpumpán is, már koppra ki van tekerve a pumpa, és ha kiveszem a stiftet a szíjfeszítőből, olyan laza a szíj, hogy a feszítőn meg sem mozdul a jelölés... Mi lehet a probléma?
laco22
#2823
2017. január 28. 20:22
Üdv!
Látom nem nagyon pörög a topik, de hátha valaki olvassa, és tud válaszolni...
Csak annyi lenne a kérdésem, hogy C14NZ-nél maximum mennyit lehet síkolni a hengerfejből?
Köszönöm!
tomi18A
#2822
2016. október 23. 12:55
Sziasztok van egy Opel astra f kocsim és sportlégszűrő van benne de nem tudom hogy rakjam bele mivel a doboz alján vannak csövek és egy vékony kék cső ami megy a karburátorba
rozsdás
#2821
2016. február 14. 10:54
Rendben meg fogadom utóbbit, maradok a dízeles vonalon. Az idő meg a pénz legyen a legkisebb. Valahogy majd találok pénzt, legfeljebb bankot rabolok. köszi
Colin
#2820
2016. február 02. 22:20
Hali.

Minden lehetseges, csak meg kell terveztetni, engedelyeztetni kell, aztan egy szakszervizben be kell szereltetni. Utana regado különbözet kifizetese, majd vizsga es kb 3 evvel es bö 5 millio Ft-tal kevesebbel elvezni az eletet.

De amugy X-böl nem csinälhatsz C-t, környezetvedelmi besoroläst javitani lehet, vagy a gyärit megtartani. Esetedben visszafele lepnel. Aztan utana jön a dizelröl benzinesre ätalakitäs, amihez kb +1 auto lenne jo. Aztan jön a 4x4, hät, lehetseges, mert van ilyen astra f (több is, külföldön). De kell egy komplett "uj" alj, kardänalaguttal, kardännal, hätso hajtässal. Es ha maradunk az opel 4x4-nel, akkor cipelni fogsz +100 kg-t es marad lenyegeben elsö kerekes.

De hogy ne vegyem el a kedved teljesen:
vedd meg töle, biztos olcso

ök most epitik, de sok a ? benne

De pl, ott az astra G, abba szepen belefer a subaru boxer a 4x4-el, az se rossz kombinacio (angol oldalakon nezelödj)

Ez csak az en velemnyem, de ha ugyis fel kell ujitani, akkor (lehet) erdemes lenne vältani egy gyärilag erösebbre, nem? Utana meg tudod majd még azt felujithatod es tuningolgathatod.

Tuningvonalon, meg akär maradhatsznäl diezel vonalon, volt az opelnak nagy/erös diezel-e is. Pl 3,0 V6 184 Le es 400 Nm vagy 2,0 biturbo 195 Le es 400 Nm 4x4-el.
rozsdás
#2819
2016. február 02. 09:32
Sziasztok. Szeretnék tanácsokat ötleteket kérni egy x17dtl motoros, 5 ajtós, f-es astra újjá építéséhez.
Több mint egy éve tulajdonomban van az autó és ahhoz képest hogy 20 éves meglepően jó állapotban van emiatt is döntöttem mellette hogy felújítom és tuningolom. Nem mellesleg nagyon a szívemhez nőtt. Szóval biztos hogy nem veszek másikat!
Az alap, hogy erősebb legyen, motort szeretnék cserélni (c20let???), átalakítani 4x4-esre, jobb stabilabb felfüggesztést (komolyabb ültetés nélkül) és ezek mellett megtartanám a megszokott formáját és csak kisebb optikai átalakítást végeznék rajta.
Szerintetek itthon lehetséges törvényesen?
Ha igen, akkor milyen bürokratikus utat kell bejárnom?
Körülbelül mekkora összegben állna meg a vége?
És ha nem lehetséges mit ajánlatok?
Válaszokat előre is köszönöm.
Kiemelt hozzászólás
Statler
#2818
2016. január 13. 21:11
A telepjáró
M62-501
#2817
2014. december 14. 02:48
Sziasztok. Újra itt. A rádió mechanikus (teleszkópszerűen összetolható) antennáját cserélni akarom mert beállt, nem tudom összetolni....még az eredeti van benne. A kérdésem az: motorost be tudok-e a helyére tenni, van-e akkora helye? A másik: az eredeti Blaupunkt (SC 302 ha jól emlékszem a típusára) rádió fogja tudni működtetni? Azt hiszem a kikapcs.-bekapcsolás vezérli egyébként ezt a lehúzódik-kitolódik az antenna ugye? C14NZ, 5ajtós ferdehátú és bal hátsó sárvédőnél van az antenna, nem tetőantennás.
Richie85
#2816
2014. november 05. 21:16
Sziasztok! F Astrához keresek Irmscher rövidített váltókart ha valaki tudja honnan lehet ilyet beszerezni, vagy esetleg lenne eladó érdekelne.. Köszi!
Gyorshajtó
#2815
2014. augusztus 14. 08:09
Hello! Nekem arra a műanyag keretre lenne szükségem amire a váltó szoknya van rögzítve. Sajnos az enyém elvan törve. Ha valakinak van emberi áron írjon! Köszönöm!
kisD
#2813
2014. augusztus 13. 22:25
Snupi
#2812
2014. augusztus 13. 21:53
Tudja valaki hogy milyen gyártmány ez a lámpa ?
Richi96
#2811
2014. május 17. 14:17
Sziasztok, 1.4 8v hez keresnék állítható futóművet. Mennyibe kerül egy ilyen kb? Nehéz a beszerelése? Mennyit lehet ültetni vele minden gond nélkül? Köszi előre is, és bocsi a hülye kérdésekért, első autó
wegapower
#2809
2014. május 01. 15:45
Csinálni kell. Minden megoldható csak pénz kérdése. Írj az oldalamra privit válaszolok .
Andrew.87
#2808
2014. május 01. 10:20
Srácok,

Opel Astra F típusra keresek gyári hátsó sárfogó gumit!
Tudna segíteni valaki ez ügyben?
Az autóról annyit kell tudni, hogy ferdehátú kivitel és '98-as évjáratú.
Az interneten különféle oldalakon fel van tüntetve, hogy van raktáron és rendelhető. Eddig 99%-ban fals információ! Vagy 10 helyet felhívtam, de sehol nincs és nem is tudják beszerezni!
Egy igazi kincs lesz, ha be sikerül szerezni!
Opel Boy
#2807
2014. február 28. 22:08
Sziasztok!
Egy kérdés Astra F-hez hol lehet a legolcsóbban állítható futóművet venni? Vagy esetleg jó hozzá más autó típus futóműve?
Köszi előre is !
koves1
#2806
2014. február 26. 14:55
Amit elfelejtettem még.Láttam képeken a g astra sedan sport dobját szerintem hasonlít az f astra sedanéra.Ezzel kapcsolatba is érdekelne ha valakinek van tapasztalata.Köszi
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 2825 találat 142 oldalon