Autohifi

Témakör: Tuning
aktuális téma
Autohifi

Sziasztok!
Ha már tuningrol beszélünk, akkor ne csak a külső dolgokról beszéljünk!
Aki szereti az autohifit, és bármelyik válfajában érdekelt, az ide írjon mindenfélét: tapasztalat, élmény, probléma








Ezért nem kell kondi a kocsiba .



Wolfman user hifi-s blogja



Rodolpho cikkjei az Autohifibolt.hu -n




Hirdetéseket , aréna kuncsorgást moderáljuk !
Három felszólítás után egy hét ban!
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Suncee
#169
2004. április 11. 22:19
Hja 1 kérdés. Ki tudja mekkora hangszóró megy a Polo, Polo Classic, Ibiza, Cordoba(ugyanaz az összes azért irom) műszerfalába és az ajtókab? Az ajtó asszem 16cm, a műszerfal 10cm, de nem vagyok biztos benne, mert már rég voltam otthon.
Megköszönöm a hozzáértők segitségét.
Suncee
#168
2004. április 11. 22:15
Hát nem tudom srácok. Én most vettem a Kenwoodot, és kiváncsi leszek mit tud. Nekem az első szempont a megbizhatóság. Egyébként nem volt nagy választásom, hogy mit vegyek, mert itt New Yorkban ill. amerikában csak a Kenwood és a JVC kompatibilis az otthoni rádiófrekvenciákkal. A JVC-t nem csippantom, igy maradt a Kenwood. Én is kiváncsi leszek majd, de ez csak május végén derül ki, mert akkor megyek haza.
Piiisz.
Insane
#167
2004. április 11. 20:14
Tommy-nak teljesen igaza van. Nekem egy régebbi felsőkategóriás clarionom van tesómnak meg hasonló kategóriás Alpine van az autójában. Egyszer kicseréltük a készülékeket háááát igencsak sokkal szebben szólt az Alpine.
tommy: Neked reflex vagy zárt ládád van? Szerinted melyik a jobb?
tommy
#166
2004. április 11. 16:24
Sajnos észre lehet venni a különbséget két fejegység között!
Már másik autóm van, 1 hetes, de ugyanúgy néz ki, csak zöld neonokkal+T betű a tetején, nem lehet eltéveszteni!
Zen
#165
2004. április 11. 12:27
Haat en is vagy tuc tuc, vagy hip-hop!
szal...!Nekem Kenwod van, de minden oke vele!
Sok jo fejegyseg van:)Annyira ugyse hallod a kulonbseget sztem...
Na ma majd majd a ringen nyomjuk :))
huu meg elkel menne vasarolni mindenfelet, pia, kaja, ja meg tankolni is..!
Szal en mar most keszulodok estere!remelem Kedden nem kell, majd uj gumikat venni elore :))
Annyira nem akarom padlozni!
Eljenek a 2.kategoriaban indulok:)))))
Nem am a Subaruk :)
nah pacsssssssssssss
tommy ha latlak odameek :)
Annyit took, s skoda, ami a kepen volt!Mac audio rajtavan meg?
csacsa
ricfiam
#164
2004. április 11. 12:16
Teljesen igazad van, viszont nekem is az "emberi fül" kapcsán. Mondjuk én 1 stílust hallgatok (nem duc-duc), erre jó kiválasztani a fejegységet. Aki mindenevő mint te valszinüleg optimális választás az Alpine.
tommy
#163
2004. április 11. 11:59
Clarion 728-asom volt 1 évig, utána jött az Alpine, alap beállítással nem akartam elhinni, hogy mennyit változott a hangzása, ha majd be lesz rakva vissza a zene, akkor megmutatom! A zenével nem értek egyet, mert hallgatok house-t, rap-et, rock-ot és mindent ami SZÉP hangzású és mindegyiket szépen adja vissza(egy két versenybírótól külön elismerést kaptam)! Viszont szerintem nem elég egy jó fej, össze kell hangolni a hangszórókat és az erősítőket is, hogy melyik, melyikkel szól jobban!
ricfiam
#162
2004. április 11. 11:42
Tommy,
attól is függ milyen stílusú zenét hallgatsz rajta. Pl. ahogy én tudom az Alpine lágyabb hangzással bír mint a Kenwood ezért pl. duc-duc zenénél jobb választás lehet az utóbbi.
Egyébként mindkét márka csúcsmodellje profi, ilyenkor szerintem jön az "emberi" tényező is, tehát kinek a füle melyiket szereti jobban.
tommy
#161
2004. április 11. 08:36
Hifonics oké, de a Kenwood helyett vehettél volna Alpine-t(sokkal szebb a hangzása, versenyek igazolják)!
Suncee
#160
2004. április 11. 06:30
Jajj, de nagyképűen hangzott az előző. Tényleg nem akarok felvágni csak örülök, hogy sikerült cuccokat venni.
Bocs ha nagyképűen hangzott.
Suncee
#159
2004. április 11. 06:28
Kösz srácok.
Már döntöttem és vettem mindent.
Erősitőt, fejegységet és mélyeket is.
Hifonics erölködő, Hifonics mélyek, és egy csúcsmodell 2004es Kenwood fejegység.
Már csak be kell szereljem és kiváncsi leszek mit tudnak. Ajánlom, hogy ennyi pénzért szóljon...
tommy
#158
2004. április 09. 11:25
A Sony-t én sem tartom jó ár/érték aránynak, sokkal szebb, mint jobb! Viszont a Hifonics erősítők nagyon jók, de megvan az áruk is(Ausztriában olcsóbbak a Media Marktba)!
Bishop
#157
2004. április 09. 08:31
A Hifonics az már okés szerintem. Én azt korrektebbnek ismertem meg.
A sonyval ellentétben nem a márkát adják el hanem minőségi cuccot amiről imered meg a márkát majd...
Bishop
#156
2004. április 09. 08:29
Én a sonyrol csak úgy vagyok, hogy mocskosul drágán adják és semmit nem szól. Pl.: voltam sony Xpolde standjánál és a demóautó is komolytalan volt. Kérdem én, aki egy demóautót nem tud úgy megcsinálni, hogy szóljon is ne csak piros legyen (mert az 1200W) azt a márkát én drágán vegyem meg. Még talán pár ezerér......
Suncee
#155
2004. április 09. 07:47
Hifonics márka mit mond???
A Sonyra is kérek kommenteket a szakértőktől...
Előre is köszike.
Suncee
#154
2004. április 08. 23:35
Sony Xplod...
Mi a vélemény róla? Mondjuk 4 csatornás erölködőről van szó? Jó, szar, elmegy, érdemes megvenni, stb...
Zen
#153
2004. április 08. 22:41
Szevasztok!
Nah tommy okes!
a Zold neonrol tuti megfoglak ismerni!
Remelem jo ido lesz!Vagyis eso ne legyen azt kesz!
Kira lesz!
Nah....
Bazze előre akarok neont..!De valami olcsot..!
Dietz?Az is jó lenne :)
stoboszkopokat hova szokták rakni amugy?hova erdemes?
Reggel a csipogokat bekotjuk na!
Csao
Bishop
#152
2004. április 08. 15:16
Jó neked hogy van időd ezekre az áldott munkákra.....
Én most a gyújtáselosztóval szórakozom, és a változó légszívócsővel, de eredményes lesz, bár én sem leszek meg vasárnapig.....
Bishop
#151
2004. április 08. 15:15
Jó neked hogy van időd ezekre az áldott munkákra.....
Én most a gyújtáselosztóval szórakozom, és a változó légszívócsővel, de eredményes lesz, bár én sem leszek meg vasárnapig.....
tommy
#150
2004. április 08. 11:35
Igen, azaz már nem(egy hete új van)! Könnyen felismerhető, ugyanaz a felni(egyenlőre), ugyanolyan szürke, már zöld neonok és lassan jön a többi is!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 329408 találat 16471 oldalon