Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
hondagirl
#36166
2016. március 25. 12:28
Van a környékünkön egy kereszteződés... Minden irányba lehet kanyarodni, és a szembe menőket egyszerre engedik. Természetesen sokan kanyarodnak balra. Kb bemegy az út közepére, de!!! nem képes a kereszteződés közepére, emiatt kicsin múlik, hogy nem lehet kikerülni... Pedig semmi nem lenne ha előrébb menne, mert nem hajtana túl az utcán az ilyeneknek szoktam ordibálni (tudom hogy nem hallja de nekem ettől valamivel jobb lesz)
YELLOW
#36165
2016. március 25. 10:34
túl sok volt a juró trák szumilétör
Noise
#36164
2016. március 25. 10:23
én olyankor meg szoktam állni, csendesen leállítom a motort, majd kiszállok. általában ilyenkor már tolatni szoktak
Leu
#36163
2016. március 25. 10:22
Simán el megyek jobbról ha valaki balra nagy ívben kanyarodik, és igen szerintem is köteles a felezőhöz behúzódni. Tegnap pont ezért dudáltam. Mert a kis ügyes be akar fordulni balra nagy ívben a benzinkútra és ezért idexel szépen balra. Majd böszme mód jobbra kihúzódik az út széléig, mintha legalább egy 25m hosszú nyerges vontatót vezetne!! Énmeg állok és várom mi lesz a mutatvány vége.
YELLOW
#36162
2016. március 25. 10:18
YELLOW
#36161
2016. március 25. 10:17
a fogalmazásgátló hatása
mint mondtam elég előzékeny szoktam lenni, sőt próbálok mások fejével gondolkozni, aztán úgyis tudom általában mit akar. most érted véletlen visszadobja a padka, vagy beparázik, mert leér az alja, oszt rámrántja a kormányt...
én is szoktam elmenni jobbról, de nem kockáztatok, nincs folyamatos hasmenésem, hogy sietnem kelljen, nem úgy mint ezeknek
de pont az ilyenek miatt van baleset, mert nem gondolkozik, vagy nő, vagy öreg sz@r a vezető, meg neki 3-4 másodpercen múlik úgy látszik minden... az ilyen ne üljön autóba, mert ezek az országutak terroristái. de szép hasonlat ez így kora délelőtt...
Piet_
#36160
2016. március 25. 10:15
de nem tud a baromja, nem egyszer volt már olyan hogy ahol balra szoktam fordulni, középen 3-4M füves elválasztó, és még csak meg se álltam csak lassítottam hogy be bírjak fordulni, de mögöttem már nyomja a paraszt a dudát...az ilyeneket legszívesebben pároslábbal pofán..
Noise
#36159
2016. március 25. 10:02
mert nem fogalmazol egyértelműen... az olyan barom kapja be a bal vállam tud várni 2-4 másodpercet...
YELLOW
#36158
2016. március 25. 09:49
nem érted... itt azzal van baj, amikor az út nem elég széles és látom a tükörben, hogy ez csak marha nagy szerencse, hogy nem vitte el a farát.
nekem is úgy rémlik, hogy igen be kell húzódni, de abban nem vagyok biztos, hogy ilyenkor el is lehet menni jobbról.
és itt most olyan dolgokról van szó, hogy kb az 50-ről lelassulok 40-re, mert pont jön egy autóü szemből, de a paraszt mögöttem nem bír várni, hanem tulajdonképpen lehet azt mondani, hogy 50-nel beelőz jobbról. az meg már megint más. tehát nem álltam meg a kereszteződésben. és ha valami miatt a fékbe kell lépnem? oké nem én leszek a hibás, de az én idegemmel, időmmel játszik.
de ugyenez van, pl kereszteződés, ahol balra és jobbra lehet menni. behúzodok ugye balra, de nem tudok kanyarodni. mögöttem lévő meg menne jobbra. képes bejönni elém. az nem baj, hogy balra nem lát ki tőlem, és mondjuk én pont egy arról jövő autó miatt nem megyek ki...
Piet_
#36157
2016. március 25. 09:48
Ahol van rá elég hely ott én is simán kikerülném jobbról sőt én azt is ki szoktam aki jobbra kanyarodik csak fél hogy megharapja a zebra, egyszer pont ezért btak meg a rendőrök velencén mert rámertem menni a forgalom elől elzárt területre egy ilyen barom miatt akit kerülgetni kellett
Noise
#36156
2016. március 25. 09:40
te egy fasz vagy én is simán elmennék melletted jobbról (ahogy egyébként a balra kanyarodók mellett szoktam), sőt, ha jól emlékszem, még be is kell húzódnod a felezővonalig, hogy ne akadályozd a forgalmat. persze ebben nem vagyok 100%, de úgyis megcáfolnak majd az okosabbak és engem igenis felbasz, mikor a parasztja megáll a sáv közepén, méterre a felezővonaltól és kb 10 centi hiányzik, hogy elférjek mellette...
Noise
#36155
2016. március 25. 09:38
50km/h a sebességhatár. 51km/h-tól már helyszíni bírsággal nyugodtan elláthat. Az ő döntése, hogy mekkora mértékben. Nem vagyok biztos a felső határban (vagy 30 vagy 50e), de az alsó határ tutira 5 000,-. Ha trafiznak, akkor a helyszíni bírság fölé lövik a trafit, mert onnantól szabálysértési eljárás van, aminek meg fix az "ára".
YELLOW
#36154
2016. március 25. 09:37
én simán neki megyek BMW-snek csoportban, ha barom.

erről jut eszembe. utálom, amikor balra kanyarodnék, és vazze képesek elmenni jobbról mellettem. még némely paraszt azt sme bánja ha padkára megy. már nem húzódok be a felezőig. hogy ne tudjon elmenni. mindzt azért teszem, mert egyszer ha valamelyik elviszi így az autó farát, ott vér fog folyni hogy g_cire nem képesek kivárni, hova a f_szomba siet a paraszt.
Piet_
#36153
2016. március 25. 08:57
ezt ma reggel olvastam egy BMW-s posztban egy igen értelmes egyed lehet, és ilyeneket kiengednek az útra: "Annyit még hadd említsek....mi az,hogy nem előzhetünk jobb oldalt autópályán? Ki volt az a barom,aki ilyen törvényt szabott?"
YELLOW
#36152
2016. március 24. 10:31
VanCsabbee
#36151
2016. március 23. 10:08
70-es táblánál elméletileg 86-tól van bünti. Kivéve, ha kiszednek akkor akár 75-nél is büntethet. Engem 61-el állítottak félre a normál városi 50-es nél. Még mondtam is a törzsőrmesternek, hogy nem 66-tól van bünti? Azt felelte,hogy 51 nél is megbüntethet.
Piet_
#36150
2016. március 23. 08:42
Az már nekem is a halálom mikor én is a megengedett fölött vagyok picivel, és még az se elég és tolnak le, amúgy én is ilyen 80-ra szoktam belőni magam 70-es táblánál, és akkor még egyszer se jött bünti...
Piet_
#36149
2016. március 23. 08:39
Azért vigyázz mert ez már életveszélyes ami csinálsz....
YELLOW
#36148
2016. március 23. 05:23
na jó nem üvegelem szét az egészet, csak általában 2ezernél elváltok, aztán néha odaperdítem 3500-ig ig. hirtelen gyorsítással. azért ott már van kipuff hang is. vagy 1-2x kicsit kihúzatom egy 1-2km-es szakaszon, de ilyen 130-ig kb... persze nem városban. más mindig így vezet meg húzattja 4-5ezerig
VanCsabbee
#36147
2016. március 22. 22:47
Nálam fordítva van most.
Krúzolás van. Pedig van karft. Néha elvesztem a fejem, akkor para van 2 hétig
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Összesen 36286 találat 1815 oldalon