Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
hondagirl
#36106
2016. március 17. 11:05
na az a legdurább... Szerintem mást sem látnak csak a sáv közepét... se táblákat, se fenti szövegeket, semmit!!!
augusztus 20-ai hétvége, szombat. Balatonról Pest felé. Két új merci a belsőben 100-zal. komolyan!!! jobb oldali sávban (még a két sávos szakaszon) senki!! se előtte, se utána, se mellette, sehol senki!!!
villogunk nekik, semmi... villogunk semmi. szerintem a visszapillantót sem merték nézni, vagy fogalmam sincs.
kénytelenek voltunk elmenni mellettük jobbról... és ahogy mondod, végig a táblák és fent is a szövegek képekkel mutatják, írják, hogy jobbra tartás... észre sem veszik
hondagirl
#36105
2016. március 17. 11:01
Azaz. Azt bírom amikor látom a szemem sarkából hogy még néz is hogy miért előzöm meg?!
Mert 35-tel tötyög előttem 50 helyett... én persze mennyivel tudom gyorsan megelőzni? Ha már többel megyek mint 50... kööösziii.
a belső sávos nyomikat pedig külön gyűlölöm. szeretem ezeket letessékelni villogással csak sajnos a bogártól nem igazán szoktak megijedni, úgyhogy kellene valami hatalmas jeep

Felőlem mondhatják, hogy agresszív vagyok, de érdekes módon, ha szépen és rendesen tudok közlekedni, totál nyugodt vagyok, és szépen betartok minden szabályt
na, mindegy
Piet_
#36104
2016. március 17. 11:00
egy újabb példa Pár napja jöttem haza M7-en 3sáv felfelé, tatter a középsőbe szüttyög 110-el a swifttel, szélsőbe 2km/h-val épp hogy gyorsabbak nála, én "beestem" mögé 130!!!al, fék egy darabig mentem mögötte, majd villant hogy hát ideje lenne betartani a jobbra tartást, teszem hozzá én is betartom, de ráadásul kb 2km-erenként ki is van téve, de mintha ott se lenne, erre a szarházi még nekiáll mutogatni...és még én vagyok a száguldozó "őrült" aki letol mindenkit a gecibe, holott csak elérem, és tartani kívánom a kresz adta maximális megengedett sebességet. De minden alkalommal találkozok ilyen majommal aki bent felejti magát ott és még ő van felháborodva.
Piet_
#36103
2016. március 17. 10:54
De a rendőrség soha a büdös életbe nem fogja beismerni hogy nem a gyorshajtás okozza a legtöbb balesetet, mert akkor jogos elvárás lenne hogy a trafizáson kívül mást is tegyenek az ügy érdekébe, ez így a legkényelmesebb megoldás nekik, kiküldik a szervet "napozni" egy kicsit, máris megvan 1-2M pár óra alatt. Nyilván amelyik 200-al lerepül az útról ott egyértelmű a helyzet, hogy miért. De a legtöbb az csak relativ gyorshajtó. vagy épp indokolatlanul szüttyögő...
PapaMaci
#36102
2016. március 17. 10:50
Persze ha összetöröm miatta magam, ő egyből felmenti magát, hogy lám az idegbeteg gyorshajtó. Bezzeg ő lassan halad, biztonságosan.
PapaMaci
#36101
2016. március 17. 10:46
Engem is iszonyat bosszant, ha valaki totyog pl a belső sávban. Jól felbosszantom magam, aztán persze, hogy nagyobb a hiba lehetősége.
Leu
#36100
2016. március 17. 10:45
Hát tuti nem mérni voltak! Hisz mikor két hete vasárnap meg bűntettek akkor is csak 2-3 helyen álltak az út szélén sebességet mérni. Ja is kb 4-5 fix sebesség mérő ponton hajtottam keresztül. Mindez vasárnap történt, mindössze 200km alatt.
hondagirl
#36099
2016. március 17. 10:42
Nem akartam belekezdeni...
Sokszor szerintem pont a lassúhajtás ( ) miatt vannak a balesetek... Vagy amikor megijednek...
Pont egy ilyen rántotta rám tavaly a kormányt, és észre sem vette, hogy kivédtem a balesetet...
Szerintem sajnos ez egy örök téma lesz...
hondagirl
#36098
2016. március 17. 10:38
Az összes bennem élő dühöt az ilyeneken élném le...
Nekem "még csak" tolattak az autómba parkoláskor (3x) ebből kettő súlyosabb kár... de az ilyen annyira fel tud dühíteni...
Komolyan arcon taposnám, a kezét törném, és stb...ilyenkor iszonyatosan előjön belőlem az állat...
Nem tudom felfogni hogy miért kell más tulajdonát bántani???!!!
Egyre jobban hányok ettől a világtól...
Piet_
#36097
2016. március 17. 10:31
Aki kicsit többet közlekedik az átlagnál pl budapesten, az hamar rájön hogy nem (csak) a gyorshajtás itt a legnagyobb probléma. Nem telik el úgy nap hogy ne találkoznék legalább 5-6 vezetésre maximálisan alkalmatlan "egyeddel"
Piet_
#36096
2016. március 17. 10:28
Majd Vectra mindjárt megmagyarázza hol vannak ilyenkor..
Noise
#36095
2016. március 17. 10:25
jó is az, ugye?! friss kenyérrel felfegyverkezve teljesen veszélytelenek
Leu
#36094
2016. március 17. 09:48
És ilyenkor hol vannak a rend éber őrei? Az ilyennek eltörném a kezét!! Lát ezt büntetném nagyon de nagyon szigorúan, ha elkapnák. Mert ez értelmet len ocsmány vandalizmus. RÉSZVÉTEM!!
PapaMaci
#36093
2016. március 17. 09:38
Nem tartom olyan nagy segítségnek




kadi418
#36092
2016. március 16. 23:36
mi magunk szedtuk le, mert hatramenetbe kapcsolva automatikusan bekapcsolt lehet valaki szivesseget akart neked tenni vagy csak kolcson vette mert letort az ove, es kesobb visszahozza
PapaMaci
#36091
2016. március 16. 23:02
Bestiálisan megcsonkították a kocsimat. Hova fordulhatok? A hátsó ablaktörlőmet törték le.
doxam
#36090
2016. március 16. 19:41
ártatlanság vélelme lesz az . persze a helyzeten nem segít, a kormányok impotens genyók, egyébként 20 milliárd körüli a tervezett "bevétel" a hatóságok felé, ami nyilván azt feltételezi, h vélt vagy valós szabálytalanságokból szedik be. hisz árulni nem árulnak semmit, tehát, mi az istenből lenne akkor bevétel (elfogott dílerek? ) , ez pedig szégyen, h már eleve bűnözőnek tekintenek...azokat az embereket, akik fizetik nekik a kenyérre valót, mert ugye adópénzből megy a yardoknak a fizu.
ha tökösek lennének, akkor a vezetőknél (és itt nem a sofőrökre gondolok ) kutatnának, ott gyorsan betudnának szedni 5-10 évre való tervezett bevételt
doxam
#36089
2016. március 16. 19:35
én is így gondolnám...nekem eddig pozitívak a tapasztalataim a rendőrökkel kapcsolatban, ez ügyben a jelenlegi gépemmel. csak készülődök a jövőre (csere), tapasztalatot gyűjtök....minden a 19-es kerék ellen szól (súly,fogyi,sérülékenység,nem engedélyezett), kiveve, hogy disznójól néz ki
PapaMaci
#36088
2016. március 16. 19:19
Már bocsánat, de ha tervezve van a büntetés, akkor hol van az ártatlanság védelme?
Élni nem hagynak így! Büntetés alapú jogrendszer van. Mellette semmi juttatás. Én pl nem nyugszom meg a közterületeken elhelyezett pocakos gépfegyveres munkásőröktől.
Mindenhol csak beszedik a pénzt a semmiért.
Vectra555
#36087
2016. március 16. 18:43
Sikerült elolvasni a totálkár vagy valamely szakorgánum nagy volumenű cikkét?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Összesen 36286 találat 1815 oldalon