Cikk: Európa leggyorsabb FWD autója!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
Európa leggyorsabb FWD autója!

Habár a kifejezetten gyorsulásra épített autók esetén túlnyomórészt alaptulajdonság a hátsó- vagy az összkerék meghajtás, botorság lenne azt gondolni, hogy fronthajtásból nem lehet komoly dragstert építeni. Ismerjük meg most Európa legjobbját, a Wokent! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#7
2017. szeptember 12. 16:59
Majdnem napra pontosan 2 éve, hogy az ADT MK1-es rakétája duplán került bele a rekordok könyvébe, most ismét rekordot döntött: mégpedig a sajátját!
Kiemelt hozzászólás
videoTOM
#6
2016. szeptember 07. 12:15
Sok víz lefolyt már a Dunán, mióta a Woken Cherry volt Európa leggyorsabb fronthajtású dragstere negyedmérföldön. A pazar 8.99 másodperces időt azóta már két ízben is megdöntötte az ADT (Adrenalin Tuning) totálisan átfaragott Golf MK1-ese, mely legutóbb az elmúlt hétvégén írta be magát a rekordok könyvébe, ráadásul rögtön kétszer!
kisDög
#5
2013. augusztus 14. 08:13
megemelkedik az ormánya az első kerekesnek, ezáltal értelemszerűen annak is beroggyan a segge.
Bár nem annyira mint a hátsókeréknél, de legalább így nem roggyan be a segge, jobban leszorítja az első görgőket az elmélet szerint, az már egy más dolog, hogy a valóságban mennyire tud ez múködni.
peety2
#4
2013. augusztus 14. 07:51
Nekem is ez ugrott be először, hogy FWD-re minek a kitámasztó? Az nem seggel be, mint egy RWD, vagy egy 4WD. De ha a szakik felpattintották, valamit biztos számít, amit futóműhangolással nem tudtak megoldani...

Amúgy ritka randa jószág lett szegény Cherry ezzel az "ormánnyal", az más, hogy kellett a hely a sok okosságnak, amit el kellett takarni... De akkor is...

A teljesítménye viszont szép dolog!
wegapower
#3
2013. augusztus 14. 06:34
Erre mondják hogy 8 teteje. Jól hangzik hogy 8sec-es autó.
50LD13R
#2
2013. augusztus 13. 22:13
Gyorsulással én sem vagyok képben, de a 8,99 az mióta 8 sec???
ritya
#1
2013. augusztus 13. 21:57
támasztó kerék első kerék hajtáshoz?
vagy egyéb biztonsági célokat is szolgál? elnézést, nem vagyok képben gyorsulást illetően..
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!