Cikk: GANG HÍREK: ez a Sufni kársz!

Témakör: Címlapon
aktuális téma
GANG HÍREK: ez a Sufni kársz!

Eljött az idő, hogy GANG HÍREKBEN a második, az AMTS-re nevezett klub is bemutatkozzon. SUFNI KÁRSZ! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
arny
#4
2015. január 23. 10:23
Amúgy ha szeretnétek bővebbet tudni akkor tessék.. Bordó Opel Astra ami full Airbrushos volt az az AMTS-re teljesen megváltozik színében és mintájában de erről többet nem lehet mondani.Szabolcs Airrides Opelja is szintén változni fog sokat inkább gyáriasodik a jó magyar törvényeket megelőzve.A zöld pólo László autója nagyon ki fogja verni a biztosétokat ha minden sikerül de erről is csak ennyit mert nem lehet az összes meglepit ellőni. Az én Suzukim minimális változásokon fog átesni inkább felni tekintetében és az most színezve is lesz meg a lökösök lettek lefalazva hogy szép gömbölyű legyen.Roland barátom pólója is folyamatosan alakul kockarendszám,tetőfényezés,hátsó ajtó falazás rendszámnak.Furciét ismeri mindenki és jön velünk egy szép Twingó ami szintén nem lesz rossz látvány na baszki elfogyot a tintám többet nem írok
arny
#3
2015. január 23. 10:14
Ugye hogy Ugye.. minek kellenek a szavak? beszéljenek a képek azt ha valakinek infó kell azt úgy is elmondjuk
Adam0515
#2
2015. január 23. 06:50
arny
#1
2015. január 22. 19:11
Szerintem nem nagyon van mit hozzáírni mivel a lényeg benne van lehet röviden de viszont tömören Az autós semmi féle stílust nem követnek mind a tulaj barátaim egyedi ötletei alapján épülnek.Sosem szerettem ha beskatulyázzák valamelyik stílusba az autóm pont ettől egyedi szerintem..De az AMTS-en bárki oda fog jönni hozzánk érdeklődni nagyon szívesen válaszolunk minden kérdésre amire kíváncsiak..
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!