Cikk: Az öreg csigazabáló

aktuális téma
 Az öreg csigazabáló
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
3N3MY
#11
2016. december 12. 20:53
Igen, az faterom kedvenc témája..."Mi a szarnak kell mindig cserélgetned rajta valamit, miért nem vettél olyat amin nem kell..."
grummi
#10
2016. december 11. 21:23
Azt hiszem rokonlelkek vagyunk...
Az általad leírt kérdések után még az szokott elhangzani hogy "ennyi pénzből már vehettél volna olyat is amihez nem kell hozzá nyúlni"
3N3MY
#8
2016. december 02. 19:10
Ez így van, majd a közeljövőben szeretnék valami mást beszerezni (Mitsubishi 3000GT, Lexus IS300, meg BMW E34/E32 minimum 3 liter a legvalószínűbb eddig), de a mostanit is megtartom, nyilván hobbiautónak. Sajnos amióta nálam van, lényegében többet állt mint mozgott, de valahogy mégis a szívemhez nőtt, akár csak egy daganat
3N3MY
#7
2016. december 02. 19:08
Vágom, nem növök fel, max idősebb leszek De hát, nem én választottam az autós életet, az autós élet választott engem
3N3MY
#6
2016. december 02. 19:06
Na, ekkora baromságot is már rég olvastam
kadi418
#5
2016. december 02. 09:56
Az én autóm is régi, és nincs benne semmi különleges - másoknak. Épp a napokban kaptam meg a saját apámtól hogy lehet hogy már nem éri meg javítgatni a rohadó alját, de ez az autó 2003 óta van velem. 13 év... manapság az emberek úgy cserélik a kocsijukat mint a zoknijukat, fel sem fogják mit jelentene lemondani róla. Főleg hogy most másikat nem is engedhetnék meg magamnak. De ha megengedhetném, akkor meg azért tartanám meg ezt is és költenék rá.
Leu
#4
2016. december 02. 08:21
Szép írás, de nyugodj meg sosem nősz fel. Én már 35 éves vagyok azt nézd meg. Évekig szinte számolatlanul locsoltam a pénzt egy 9-5-ös Saab-ra. Kerékcsapágyak turbó szívósor generátor, gyújtás kapcsoló fékek lengőkarok. (Most nagyjából rendbe van) A mit ugye 6 évesen vettem, méghozzá úgy hogy eladtam miatt az előtte 4 évvel újonnan vásárolt 40e kilométert futott 206-os Pug-ot. Minden nap megkapom, megért? Miért nem adod el? Mennyibe van eddig? Aztán hogy fokozza a helyzetet vettem mellé egy futkozós kis autót. Ami meg egy 22 éves Swift Cabrio lett. Na most rendbe is vagyok!
SZÓVAL KIARTÁS!!! LESZ EZ MÉG ÍGY SEM!!!
opelgeri
#3
2016. december 02. 03:47
...de ha eladod vegyé' zöld OPEL-t
3N3MY
#2
2016. december 01. 20:23
Köszi, igyekszem a legjobbat kihozni belőle is, meg magamból is
opelgeri
#1
2016. december 01. 09:52
Szép iromány, gratulálok
Végre egy őszinte hang aki elismeri, hogy mekkora szopás egy autó fenntartása!
Én is ezt vallom....
Szerintem tartsd meg, az Általad irtak miatt is, meg amiatt is, hogy hidd el, egy pár éves autót megvéve is belefutsz mindenféle eltitkolt vagy a visszatekert óraállásból eredő hibákba, és egy újabb autón sokkal drágább minden....
Első autónak szerintem pont jó, jó pár évig kitart ha ennyire szeretgeted, javitgatod!
Kitartás!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!